Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Kasia Kowalska prezentuje animowany teledysk „Dla Taty”

Utwór „Dla Taty” jest, jak cały wydany w ubiegłym roku album „Aya”, dedykowany zmarłemu ojcu wokalistki. Kasia Kowalska podzieliła się wyjątkowym i wzruszającym animowanym klipem autorstwa Łukasza Rusinka.

Zobacz teledysk tutaj:

„Aya” to pierwszy od 10 lat studyjny album Kasi Kowalskiej i dziesiąty w jej dotychczasowym dorobku. Premiera krążka zbiegła się z 25-leciem pracy artystycznej wokalistki. Posłuchaj albumu „Aya” tutaj:
https://umusicpl.lnk.to/Aya

W maju Kasia Kowalska zarejestrowała „bez prądu” swoje największe przeboje podczas koncertu „MTV Unplugged Kasia Kowalska” w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Zgodnie z tradycją tej legendarnej serii na scenie towarzyszyli jej wyjątkowi goście: Edyta Bartosiewicz oraz Stanisław Soyka.

W lecie będzie można zobaczyć Kasię Kowalską na koncertach m.in. w Łodzi czy Zielonej Górze. Stale aktualizowana lista koncertów dostępna jest na stronie internetowej artystki.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: