Katy Perry wraca z nową piosenką!

Katy Perry prezentuje pierwszy od 2017 premierowy solowy singiel! W „Never Really Over” Katy zgłębia naturę związków. 

Autorzy utworu to, poza Katy, Zedd, Dan Haywood, Leah Haywood, Dagny, Gino Barletta, Michelle Buzz, Jason Gill oraz Hayley Warner. Za produkcję odpowiadają Zedd oraz Dreamlab.

Katy tak mówi o piosence: – Wszystkie nasze związki – począwszy od pierwszej miłości, poprzez rozczarowania, do wielkiego uczucia – tworzą części nas samych, dlatego żaden z nich tak naprawdę się nie kończy. Kiedy zaakceptujesz ciemne i jasne strony, możesz odkryć, że to mrok doprowadził cię do światła.

Do piosenki powstał teledysk w reżyserii Philippy Prince (St. Vincent, BANKS). Zdjęcia zrealizowano w okolicy Malibu.

Katy Perry debiutowała w Capitol Records albumem „One of the Boys” (2008). Status globalnej supergwiazdy umocniła kolejnym wydawnictwem, „Teenage Dream” (2010). Stała się pierwszą – i do tej pory jedyną – wokalistką, która miała pięć singli z jednego albumu na pierwszym miejscu zestawienia najpopularniejszych utworów w USA. „PRISM” (2013) sprzedal się w nakładzie przekraczającym 12,5 mln jednostek. Single takie jak „Roar”, „Firework” czy „Dark Horse” pojedynczo przekroczyły liczbę 10 mln streamów i sprzedanych jednostek. Dzięki temu Katy stała się pierwszą artystką trzykrotnie wyróżnioną RIAA Digital Single Diamond Awards. „Witness” był trzecim albumem Katy, który zadebiutował na szczycie Billboard 200. Wydawnictwo ustanowiło rekord najlepszego tygodnia premierowego dla wokalistki w 2017 roku. „Witness” ma do tej pory 5 mln streamów oraz ponad 3 mln sprzedanych jednostek.

Po dekadzie w barwach Capitol, Katy Perry może poszczycić się 35 miliardami streamów oraz 45 mln sprzedanych jednostek albumów i 135 mln utworów. Jest najpopularniejszą osobą na Twitterze i jako pierwsza uzyskała 100 mln obserwujących. Perry była także pierwszą wokalistką, której aż cztery teledyski przekroczyły miliard wyświetleń. „Firework” i „Last Friday Night” mają ponad miliard wyświetleń, a „Roar” i „Dark Horse” przekroczyły dwa miliardy odtworzeń. 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny