Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Jamal-premiera albumu „Czarny Motyl”

Już dziś swoją premierę ma piąty album Jamala, który zaskoczy fanów zespołu nowym, bardziej rockowym charakterem. Wydawcą i dystrybutorem płyty „Czarny Motyl” jest Wydawnictwo Agora.
Nowy singiel

Nad najnowszą płytą razem z grupą Jamal pracował Maciej Wasio – muzyk nominowany do nagrody Fryderyka. Wasio został producentem projektu i do współpracy zaprosił najlepszych muzyków w Polsce, m.in. Radosława Owczarza, Piotra „Rubensa” Rubika, Tomasza „Kasiuka” Kasiukiewicza oraz Bartosza Wojciechowskiego. Teksty utworów w całości napisał Miodu, czyli Tomasz Mioduszewski – lider zespołu Jamal.

Słuchając płyty „Czarny motyl”, fani Jamala mogą być pozytywnie zaskoczeni. Zespół kojarzony głównie z takimi gatunkami, jak dancehall, hip-hop czy R&B, zaprezentuje się w nowej odsłonie. Będzie to opowieść składająca się z siedemnastu historii. – „Czarny motyl” to zupełnie nowy rozdział w moim życiu. Nie skończyłem z dawnym ja, ale chciałem zaprezentować co mi teraz w duszy gra. Jest bardziej rockowo? Raczej tak – mówi Miodu. – Ten album będzie zdecydowanie bardziej poważny i refleksyjny – dodaje lider zespołu.

Płyta „Czarny Motyl” dostępna będzie w stacjonarnych i internetowych sklepach muzycznych, m.in. na Kulturalnysklep.pl od jutra – piątku, 31 maja br. Więcej informacji o nowościach Agory można znaleźć na stronie Wydawnictwa Agora oraz na Facebook.com/WYDAWNICTWOAGORA

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: