Kasia Tontor – „MALAJF” już w sieci. Dobre i polskie – uszy podziękują – focha nie strzelą. Ważne EP w gatunku R’n’B/Soul

Kasia Tontor to utalentowana artystka młodego pokolenia doskonale poruszająca się w klimatach r’n’b, hip-hop, soul. Sama komponuje, produkuje i pisze teksty do większości swoich piosenek. Jest to efekt zamiłowania do „czarnych” klimatów oraz dużej wrażliwości piosenkarki.

W 2015 nagrała niedoceniony nielegal pod pseudonimem „Killa”, którego warto posłuchać, a dostępny jest na YouTube. W 2018 singiel „Coolgirl” zdobył statuetkę w plebiscycie radia ChilliZET na chilloutowy utwór roku, natomiast utwór „Fine” można usłyszeć w „Trójce”, „Czwórce” i innych radiach. Polsat Music, Freshmag, czy Soulbowl docenili dotychczasowe dokonania i życzą  piosenkarce sukcesów i największych scen.

Jej najnowsze EP „Malajf” ujrzało światło dzienne 28.06. na popularnych streamach – gwarantowana uczta dla ucha. EP promują single: „Fine”, „Coolgirl” oraz „Czapka”. Najnowszy materiał można było do tej pory usłyszeć jedynie na żywo m.in. podczas koncertu przed Bass Astral X Igo w wyprzedanej poznańskiej Arenie. Artystka jeszcze w tym roku planuje nagrać kolejne EP oraz odwiedzić kilka wakacyjnych miejscówek oraz  klimatycznych klubów koncertowych w ramach planowanej na jesień tego roku mini trasy. Najświeższych informacji wypatrujcie na jej profilach w social mediach na Facebook oraz Instagram.

Kasia Tontor „Czapka”: https://youtu.be/P7dITSgXtTI

Kasia Tontor „Fine”: https://youtu.be/cb6HlckRiuw

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.