Kathia z kolejnym przedsmakiem swojej debiutanckiej płyty razy dwa – „California” oraz „Erotyk” w wersji live

Niedawno pisałem o live session Kathii dla Garage Show, dzięki którym Kasia zagrała dwie autorskie piosenki „Dym” oraz „Trzcina”, które ukażą się na jej debiutanckiej płycie planowanej na ten rok. A 3 dni temu, 21 stycznia w serwisie YouTube na kanale Garage Show opublikowane kolejne dwie kompozycje grane przez artystkę – angielska „California” oraz polska „Erotyk”.

Kathia tymi czterema utworami udowadnia, że jest artystką z krwi i kości – zajmuje się grą na pianinie, gitarze, bawi się looperem, nagrywa chórki, produkuje i zajmuje się mixem i masteringiem swoich piosenek.

CO więcej można powiedzieć o tych poszczególnych utworach? „Californię” mocno wyróżnia zmiana tempa, napięcia, szybkość i silne emocje nie tylko w głosie, ale one również przemawiają przez pianino. Po raz pierwszy w życiu trafiło mi się usłyszeć od polskiej artystki emocje w instrumencie, ale do tego trzeba mieć niebywale wielki talent, który Kasia posiada.

a „Erotyk” to…po prostu erotyk, opowieść o pożądaniu, którego narrator nie odsuwa, wręcz pragnie więcej. Mocne i szczere.

Posłuchaj pozostałych utworów z live sesji:

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.