Katy Perry z klipem do „Cozy Little Christmas”

Katy Perry z klipem do „Cozy Little Christmas” – teraz możemy rozpocząć prawdziwe odliczanie do świąt!

Katy Perry z pierwszym klipem świątecznym w karierze – zobacz „Cozy Little Christmas”!

Za reżyserię odpowiada duet WATTS (Steve Aoki, Noah Cyrus). Piosenkę po raz pierwszy można było usłyszeć rok temu jako wydawnictwo Amazon Original. Po premierze utwór trafił na szczyt Billboard’s Adult Contemporary radio airplay chart.

W „Cozy Little Christmas” Katy śpiewa o swoim ulubionym czasie w roku i wspomina świąteczny czas spędzony z rodziną w Danii. Perry napisała i wyprodukowała singiel wspólnie z Gregiem Wellsem, odpowiedzialnym za „Waking Up In Vegas” oraz Ferrasem Alqaisim, który napisał kilka piosenek na „WITNESS”.

Na łamach magazynu „People” czytamy: „Wyjmijcie z szaf jemiołę i nalejcie sobie odrobinę ajerkoniaku – skoro Katy opublikowała świąteczny klip, sezon bożonarodzeniowy oficjalnie się rozpoczął!”. MTV stwierdza, że „ta piosenka będzie sprawiać radość słuchaczom na całym świecie”, a dziennikarze Idolator oznajmili: „refren wpada w głowę od pierwszego przesłuchania”.

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy, Katy wydała trzy nowe utwory: „Harleys In Hawaii”, „Small Talk” oraz „Never Really Over”, który w USA ma status złotej płyty. Magazyn „Billboard” przyznał: „Katy Perry powraca w spektakularny sposób, tworząc jedne z najbardziej ekscytujących kawałków w ciągu ostatnich lat. Wystarczyło kila miesięcy, by artystka przewróciła oczekiwania na swój nowy album do góry nogami”.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.