Keith Urban – album „The Speed of Now Part 1” dostępny w przedsprzedaży

18 września 2020 do sklepów i serwisów cyfrowych trafia 10. album studyjny Keitha Urbana, „The Speed of Now Part 1”, który zawiera takie single jak „Polaroid”, „Superman” czy „Change Your Mind”. Gościnnie na krążku pojawiają się m.in. P!nk oraz Nile Rodgers.

Zwiastun albumu:

Keith Urban znaczną część swojego życia poświęcił pasji do muzyki. Jego oddanie tej dziedzinie sztuki to, obok niezaprzeczalnego talentu, intuicji oraz autentyczności, pozwalają zrozumieć, dlaczego Urban jest jednym z najbardziej szanowanych i najpopularniejszych artystów na świecie. Keith nieustannie poszerza swoje granice, cały czas powiększa się także grono jego fanów na całym świecie. Muzyk ma bowiem niesamowitą zdolność, by przemówić do innych ludzi: za pomocą piosenek, jak i prywatnie.


Jeszcze na długo przed wszystkimi wyróżnieniami i nagrodami, Urban dorastał w domu pełnym miłości oraz muzyki. W domu na przedmieściach Brisbane poznawał dokonania takich artystów jak Don Williams, Johnny Cash czy Glen Campbell. Ojciec Keitha grał na perkusji, miał również pokaźną kolekcję winyli. Rodzice sprezentowali Urbanowi pierwszą gitarę, gdy ten miał 6 lat. Bardzo szybko mały Keith zdecydował, że muzyka to jego jedyny plan na życie.

Źródło: Universal Music Polska

Leave A Reply

Your email address will not be published.