KOMBII prezentuje nowy singiel „Przetrwamy”

Zespół KOMBII prezentuje singiel „Przetrwamy” – sumę spostrzeżeń, jakie nasuwały się chyba każdemu w trakcie trudnych miesięcy izolacji. Muzycy zespołu podkreślają, że to kolejna propozycja muzyczna zapowiadająca nadejście nowego albumu, który ma ukazać się wiosną 2021.

Utwór „Przetrwamy” to pewnego rodzaju suma kilku spostrzeżeń, jakie nasuwały się chyba każdemu w tych trudnych miesiącach izolacji. Czy naprawdę potrzebujemy tak dużo jak kiedyś, aby żyć? Czy potrafimy powstać, kiedy nagły, niezależny od nas splot wydarzeń podcina nam bez litości nogi, krzyżując życiowe plany i marzenia? Czy poradzimy sobie w tych trudnych dla nas czasach?  Pomimo niełatwych tematów poruszonych w piosence, daje ona otuchę – zawiera w sobie wiarę na lepsze jutro, bo przecież damy sobie radę i przetrawmy!  

Nowocześnie zaaranżowana kompozycja lidera zespołu Grzegorza Skawińskiego, połączona z tekstem autorstwa Wojtka Byrskiego dała niezwykle ciekawy efekt końcowy. Warto też dodać, że piosenka „Przetrwamy” została wybrana do konkursu opolskich premier i już 6 września 2020 roku powalczy o tę prestiżową nagrodę na deskach Opolskiego Amfiteatru.
Producentami muzycznymi utworu są Marcin Limek i Piotr Matysiak, natomiast za scenariusz i reżyserię obrazka odpowiedzialna jest Alicja Domańska.

Źródło: Universal Music Polska

Leave A Reply

Your email address will not be published.