Kovalczyk z nowym rewolucyjnym singlem oraz zapowiedzią płyty

Stars and Shivers” to nowy singiel Kovalczyka – młodego producenta i wokalisty, finalisty 3. edycji programu IDOL. Utwór jest zapowiedzią piątego albumu artysty  pt. “KOVALCZYK BIG BAND NEW WAVE”, który nawiązuję do znakomicie przyjętego anglojęzycznego albumu “KOVALCZYK BIG BAND PROJECT”. Album ten znalazł się w wielu podsumowanych najlepszych płyt w 2013 roku.

Nowy utwór, jak i cały album, ma zaskoczyć słuchaczy nowym oryginalnym brzmieniem. Usłyszymy tu alternatywne rytmy, mocne elektroniczne bity oparte o rozbudowaną orkiestrację instrumentów dętych. Wszystko to skontrastowane jest marszowym rytmem, częstymi etnicznymi motywami i wyrazistymi tekstami.

Nadszedł czas rewolucji, która dzieję się na naszych oczach – nic nie jest takie jak było wcześniej. Właśnie teraz jest ten moment, kiedy wszyscy powinniśmy „podnieść w górę swoje własne flagi” – bez względu na poglądy, kolor skóry czy upodobania i walczyć o stan wyzwolenia będący celem rozwoju duchowego. Tylko jedność, wolność, godność może przeciwstawić się podziałom i nierówności na całym świecie. Jest nadzieja, a póki tli się żar, możemy rozniecić naprawdę olbrzymi ogień zmian” – mówi Kovalczyk o nowym singlu.

Premiera albumu zapowiedziana jest za dziesięć miesięcy, a w międzyczasie poznamy kolejnych dziewięć singli. Będą one udostępniane w sieciach streamingowych oraz na kanale YouTube artysty, każdorazowo 12 dnia miesiąca, aż do premiery nowego albumu na nośniku fizycznym.


🛒 SINGIEL do odsłuchania: https://bit.ly/38gNIyd

👀 VIDEO do obejrzenia na YT: https://youtu.be/V5a0ocrmmVw

⏰  SUBSKRYBUJ kanał YT artysty: https://bit.ly/3jS9quh

Ostatni teledysk artysty:
„In The Name of What” https://youtu.be/tQcWMhIGW4Y


Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.