Kygo wydaje nowy album – „Golden Hour” i zapowiada wirtualny festiwal!

Światowej sławy DJ oraz producent Kyrre Gørvell-Dahll, czyli Kygo zapowiedział wirtualny festiwal Golden Hour, który powstanie we współpracy z LiveXLive oraz Palm Tree Crew. Wydarzenie odbędzie się już dzisiaj (29 maja) o godzinie 22:00 na kanale Kygo na YouTube. Fani mogą również zobaczyć transmisję na platformach takich jak Twitch, Facebook, czy TikTok pod nazwami @KygoMusic i @LiveXLive jak również w aplikacji LiveXLive oraz na ich stronie internetowej.

Podczas festiwalu Kygo zaprezentuje wszystkie utwory z albumu „Golden Hour”, który dzisiaj trafił do serwisów streamingowych. Kygo zaprosił też szereg niezwykłych gości – podczas live’a pojawią się Alan Walker, Jimmy Buffett, OneRepublic, Zac Brown, Chelsea Cutler, Haux, Oh Wonder, Rhys Lewis oraz Sandro Cavazza. Do innych atrakcji należą: medytacja którą poprowadzi Jesse Israel z grupy The Big Quiet z okazji miesiąca poświęconego zdrowiu psychicznemu oraz pokaz sztuczek magicznych wykonany przez Juliusa Deina. Stworzeniem merchu do tego wydarzenia zajął się tatuażysta Dr. Woo. Cały zysk ze sprzedaży ubrań zostanie przekazany na projekt Woo x Baby2Baby, amerykańskiej organizacji non-profit, pomagającej dzieciom ubogim w rejonie Los Angeles i na obszarach dotkniętych epidemią w całym kraju.

Wydarzenie będzie również wspierało Crew Nation i fundusz na rzecz walki z COVID-19 stworzony przez Światową Organizację Zdrowia. Przez cały festiwal fani będą mogli wspomóc te cele finansowo. Z każdego zebranego dolara YouTube i Google przeznaczą 2 dolary (do 5 mln) na kampanię Światowej Organizacji Zdrowia.

Album „Golden Hour” trafił dzisiaj do serwisów streamingowych. Trzecią płytę Kygo promują między innymi single „Like It Is” z Zarą Larsson i Tygą oraz „Lose Somebody” z OneRepublic.

Nieważne czy gra na pianinie, czy jest za sterami w studio, Kygo sukcesywnie utwierdza wszystkich w przekonaniu, że jest niespotykanym talentem, wizjonerem, dynamicznym DJ-em i wpływową gwiazda światowego formatu. Ten norweski producent o imieniu Kyrre Gørvell-Dahll po raz pierwszy zaprezentował swoją muzykę w 2013 roku i w mgnieniu oka stał się jednym z największych twórców hitów na świecie, a jego utwory zostały odtworzone już ponad 15 miliardów razy. Jednym z największych sukcesów Kygo w ostatnim czasie jest singiel ”Higher Love”, który ma już ponad 650 milionów odtworzeń połączonych z wyświetleniami teledysku. Singiel, w którym możemy usłyszeć głos Whitney Houston, zdobył status złotej płyty między innymi w Polsce i Wielkiej Brytanii oraz platynowej płyty w Stanach Zjednoczonych.

Posłuchaj „Golden Hour” w Spotify:

Tracklista:

1. The Truth w/ Valerie Broussard

2. Lose Somebody w/ OneRepublic

3. Feels Like Forever w/ Jamie N Commons

4. Freedom w/ Zak Abel

5. Beautiful w/ Sandro Cavazza

6. To Die For w/ St. Lundi

7. Broken Glass w/ Kim Petras

8. How Would I Know w/ Oh Wonder

9. Could You Love Me w/ Dreamlab

10. Higher Love w/ Whitney Houston

11. I’ll Wait w/ Sasha Sloan

12. Don’t Give Up On Love w/ Sam Tinnesz

13. Say You Will w/ Patrick Droney and Petey

14. Follow w/ Joe Janiak

15. Like It Is w/ Zara Larsson and Tyga

16. Someday w/ Zac Brown

17. Hurting w/ Rhys Lewis

18. Only Us w/ Haux

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.