Langer – najmroczniejsza powieść Remigiusza Mroza już dostępna w wersji audio

Brutalny i wyrachowany morderca, nieobliczalny psychopata i główny antagonista Chyłki powraca, tym razem jako samodzielny (anty)bohater nowej książki Remigiusza Mroza, której użytkownicy Audioteki mogą słuchać już od dziś w formie audioserialu. W tytułową rolę wciela się Mateusz Damięcki.

W nowej, wielowątkowej historii Remigiusza Mroza, czytelnicy będą mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć świat oczami Langera, zagłębić się w jego niepokojąco mroczny sposób myślenia, a także poznać zdarzenia z przeszłości, które sprawiły, że dziś mamy do czynienia z jednym z najgroźniejszych literackich przestępców. W najnowszej powieści Langer spotyka kobietę, którą fascynacja sprawi, że po raz pierwszy wejdzie do gry, w której nie on sam ustala zasady.

Jestem pewien, że nowa powieść Remigiusza Mroza w formie audioserialu przypadnie naszym słuchaczom do gustu. Sama historia jest wielowątkowa, zaskakuje niemal na każdym kroku, przy okazji mrożąc krew w żyłach. Wrażenia te potęguje znakomita oprawa dźwiękowa i, przede wszystkim, wybitna obsada! Wcielający się w główną rolę Mateusz Damięcki sprawia, że Langer jest postacią zarazem odpychającą i fascynującąkomentuje Arkadiusz Seidler, CEO Audioteki

Obok Mateusza Damięckiego, na pierwszym planie usłyszymy również Aleksandrę Adamską (Nina Pokora), Karolinę Gorczycę (Karolina Siarkowska), Piotra Stramowskiego (Olgierd Paderborn) oraz Andrzeja Grabowskiego (Langer Senior). Na drugim planie będzie można również usłyszeć postaci znane z innych części cyklu.

Pierwszy odcinek „Langera” jest już dostępny bezpłatnie w aplikacji Audioteki. Kolejny odcinek już w środę.

***

Audioteka – powstała w 2008 roku, zostając prekursorem branży audiobooków w Polsce. Jej słuchacze dzięki m.in. superprodukcjom czy audioserialom mogą oddać się jakościowej, cyfrowej rozrywce. Obecnie, za pośrednictwem swoich produktów, zapewnia dostęp do największego katalogu audio po polsku, z biblioteką zawierającą ponad 19 500 pozycji, w tym superprodukcje z najlepszymi reżyserami i największymi polskimi gwiazdami oraz świetną oprawą muzyczną. Audioteka to także jakość oferowanych produktów cyfrowych, którą zapewnia doświadczony zespół ekspertów. Oferuje wyselekcjonowane treści w 11 językach, m.in po niemiecku, czesku, hiszpańsku i turecku. Produkuje ponad 30 000 godzin treści rocznie na nasze trzy główne platformy – “Audioteka”, “Lecton”, oraz dedykowane pracownikom firm “Inspiro”. Audioteka to nie tylko tradycyjne audiobooki. Jej produkcje obejmują nowe formaty, takie jak audioseriale, treści edukacyjne, audio dokumenty, programy informacyjne, medytacje prowadzone, treningi uważności czy audycje podróżnicze. Tworzy ją zespół doświadczonych specjalistów, znających nie tylko swoich słuchaczy, ale też potrzeby rynku. Dlatego też marka mocno wspiera kulturę, czego przykładem jest autorski program „Usłysz kulturę”, wspierający finansowo projekty związane z pisaniem scenariuszy, tekstów, spin-offów oraz produkcją treści.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.