No co? Noco! Drogi pożarowe już nigdy nie będą takie same! [PREMIERA SINGLA]

Kim są?
Nazywają się Noco.
Noco są świeżym składem na rynku, mają już za sobą pierwsze koncerty, a na horyzoncie zabukowana trasa letnia – 15 koncertów na terenie polski.

Zespół tworzą muzycy znani z Wrocławskich projektów Kwiotki, Madamme oraz Jalapeño Choc.

W Noco odsłaniamy gatunek otwarty, bogaty w przestrzeń.
 Jest to ich pierwsze wydawnictwo. Przed nimi jeszcze trzy kolejne, które z końcem lipca zamkną się w spójną EP.

,,Drogi pożarowe” to autorska kompozycja, którą muzycy stworzyli na swoim pierwszym spotkaniu. Wtedy zamiast gitary mieli stare banjo, a za perkusję służyła im plastikowa doniczka. W tekście można odnaleźć małą cząstkę każdego z nich.

 

Utwór to esencja chaosu imprezy. Opowiada o magii i beztrosce spotkań towarzyskich, podczas których nie liczy się nic oprócz szalonej i głośnej zabawy. Wydawcą utworu jest Agora Digital Music. Nagranie zrealizował i zmiksował Dawid „Avid” Lewandowski. Oprawę graficzną wykonała Lila Gejderich.
Zespół Noco to pięcioosobowy skład, który oficjalnie istnieje od września 2022 roku. Należy jednak dodać, że każdy z członków zajmuje się muzyką od co najmniej dekady.
Po latach muzycznych poszukiwań, postanowili postawić wszystko na jedną kartę i zaczęli tworzyć bez żadnych ograniczeń gatunkowych. No co? Ostatecznie zawsze chodzi o muzykę.
Noco w składzie:
Barbara Białkowska – wokal Julia Daniluk – gitara, wokal Bartłomiej Kiczka – bas Kamil Jeziorski – perkusja Jakub Kulik – gitara, wokal
Obserwuj Noco:

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.