„Lekko tak” to nowa propozycja muzyczna wokalistki o pseudonimie LIKA

Ten nastrojowy utwór powstał we współpracy z Krzysztofem Chrisem Janik, z  legendarnej grupy Electronic Division, prezentującej muzykę  z pogranicza new wave i muzyki elektronicznej.  Do piosenki powstał klip w reżyserii Jacka Harrisa.

Kocham różnorodność. Inspiruję się wieloma gatunkami muzycznymi, wyznając zasadę, że muzyka jest tylko jedna, w wyniku czego zrodziło się wiele pomysłów muzycznych, które aktualnie realizuję. O czym jest piosenka „Lekko tak”? Najkrócej rzecz ujmując – o stanie umysłu pochłoniętego miłością do drugiej osoby. O najważniejszej w życiu relacji międzyludzkiej, do której wszyscy dążą, ale tylko niewielu udaje się ją faktycznie osiągnąć.” – tak o swojej nowej piosence opowiada LIKA.

LIKA (AngeLika Wdowczyk) to rodowita warszawianka, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i … prawniczka.

Laureatka programu TVP2 „Szansa na Sukces” (w edycji finałowej w PKiN z zespołem Perfect w piosence: „Ale wkoło jest wesoło” oraz w programie z zespołem Wawele: „Biały Latawiec”) i Muzycznej Rebelii Radia Dla Ciebie.

Ukończyła z wyróżnieniem klasę wokalną Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzowej I i II stopnia w Warszawie pod patronatem Akademii Muzycznej w Katowicach.  Jest Członkinią Okręgowej Izby Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie. Absolwentka międzynarodowych studiów Master of Laws LL.M. International Law. Założycielka kancelarii prawnej, dyrektor ds. prawnych dużej korporacji międzynarodowej. Spełniona zawodowo i rodzinnie powraca do swojej muzycznej pasji. Obecnie przygotowuje kolejne produkcje na swoją debiutancką płytę.

Utwór dostępny tutaj:  http://soundline.biz/LikaLekkotak

YouTube:  http://bit.ly/LikaAngelikaWdowczyk

http://lika.live
https://www.facebook.com/LIKAwdowczyk/
https://www.instagram.com/lika_offici…
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.