Letnia, taneczna niespodzianka od Natalii Szroeder

Natalia o utworze:
„Niespełna 7 miesięcy po oddaniu w Wasze ręce naszego albumu , chciałabym oddać jeszcze spóźnioną jego część.
Czułam od długiego czasu, że drzemie w tej pogłosowej galaktyce jeszcze dużo potencjału, i choć już bez „P”, to „Osiedle” właśnie z tego potencjału się zrodziło.
Chyba mogę już zdradzić Wam, że to jedna ze spóźnionych części. Będzie się jeszcze działo, będą niespodzianki. I to wkrótce.
Chciałam, by było tanecznie. I mimo klasycznie przemycającego między wersami i dźwiękami smuteczku, chyba jest całkiem tanecznie. Jak na mnie, hehe.
Cieszę się, że już wkrótce będę mogła zobaczyć, jak tańczycie do tego pod sceną, zwłaszcza na moim ukochanym bridge’u. ❤️

Pogłos. Fajnie, że jeszcze trwa, jeszcze wybrzmiewa, jeszcze trochę z nim pobędziemy.
Zapraszam Was więc na moje Osiedle.
Tańczcie, płaczcie, śmiejecie się razem ze mną. Będę absolutnie zaszczycona.
Cmok!”

Kolejną niespodzianką dla fanów jest możliwość posłuchania albumu Pogłos w najlepszej jakości dźwięku. To pierwsza płyta w katalogu lokalnym Warner Music Poland w całości zmiksowana w technologii Dolby Atmos, która pozwala uzyskać niesamowite efekty dźwięku przestrzennego.

 

Album Pogłos to drugi album Natalii Szroeder. Krótko po premierze płyta pokryła się Złotem. Single promujące wydawnictwo również uzyskały wyróżnienia – Złoto (Przypływy feat. Ralph KaminskiPara) oraz Platyna (Powinnam?)

 

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.