„Limbo” od Trill Pema

Na kanale Trill Pema pojawił się klip do pierwszego singla z jego nadchodzącej płyty “All Exclusive” o tytule “LIMBO”. Co ciekawe na serwisach streamingowych, prócz Trill Pema na utworze pojawiła się zwrotka Tedego.

All Exclusive to czwarty projekt Trill Pema, który wypłynął na szerokie wody za sprawą singla “NICKI” z Wac Toja. W tym roku wydał już album “All Inclusive”, który pojawił się tylko w wersji cyfrowej, jak się okazuje będzie on do kupienia razem z “All Exclusive”.


LIMBO to utwór znacznie odbiegający od tego do czego nas przyzwyczaił Pem. Nie zabraknie tutaj mocnej braggi od młodego artysty oraz nawiązania do drogi jaką przeszedł jako człowiek, ale też twórca. Klip ukazał się na jego solowym kanale, ale nie oznacza to końca współpracy z Fresh N Dope, które jest producentem wykonawczym oraz wydawcą nowej płyty Trill Pema. Za to na serwisach streamingowych otrzymaliśmy utwór powiększony o zwrotkę legendy polskiej sceny rapowej – Tedego. Nie jest to pierwsza współpraca tych artystów, gdyż Pem razem z Wac Toja i Tonym Yoru gościli na utworze “WIĘCEJ” z nowej płyty Tedego – Kasablanki.

Posłuchaj utworu na serwisach streamingowych z gościnnym udziałem TEDE:
https://FnD.lnk.to/LIMBO


Razem z singlem opublikowany został także preorder najnowszej płyty Trill Pema. Prócz nadchodzącego krążka otrzymamy także fizyczne wydanie “All Inclusive”, zestaw naklejek oraz kartę z autografem. Została przygotowana także ściśle limitowana do 50 sztuk edycja “All Exclusive Club” z dodatkową kartą, która ma dawać profity osobom, które zakupiły taką wersję. Pem oraz jego wytwórnia zapowiada szereg atrakcji związanych z kartą oraz specjalną edycją All Exclusive.

Zamów preorder All Exclusive:

https://shop.freshndope.net/trillpem

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.