Luke Hemmings wydaje nowy singiel i zapowiada trasę koncertową

Wokalista zespołu 5 Seconds Of Summer zapowiada solową trasę Nostalgia For A Time That Never Existed. 6 marca Luke Hemmings wydał singiel Shakes i ogłosił datę premiery swojej nadchodzącej EP-ki boy.

Jak pisze artysta:

Napisałem te piosenki w momencie mojego życia, kiedy myślałem o wszystkim, co zdawało mi się, że wiem o świecie i samym sobie. Wszystkich emocjach, lękach i żalu, który się z tym wiąże.

Nostalgiczny singiel Hemmingsa moim zdaniem idealnie oddaje nastrój, o którym artysta wspomina w swoim poście. Opowiada o tęsknocie, ulotności i „gonieniu za motylkami” jakie często towarzyszą miłości. W wywiadzie dla Billboard News Australijczyk wspomina, że napisał tekst piosenki rok temu w Nowym Jorku, a większość utworów z EP-ki stworzył w hotelach, samolotach i innych miejscach, które wzmagają w nim introwersję. Opowiada także o eksperymentowaniu z brzmieniem oraz szczerości, jaką niesie za sobą tworzenie solowych projektów.

Trasa koncertowa Hemmingsa obejmuje zaledwie cztery europejskie kraje, wśród których znalazła się Polska. Artysta odwiedzi także największe miasta Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Australii. Koncert odbędzie się w warszawskiej Hali COS Torwar.

W oczekiwaniu na nadchodzące wydawnictwo Hemmingsa zachęcamy do zakupu biletów na jego koncert. Są dostępne na stronie ebilet.pl. Organizatorem wydarzenia jest Alter Art.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.