Machine Gun Kelly wraca do rapu

Machine Gun Kelly, jedna z gwiazd tegorocznego Open’er Festivalu, wydał nowy singiel „PRESSURE”. Klip w reżyserii Sama Cahilla został nakręcony głównie w Cleveland i przedstawia byłych mistrzów World of Dance, Elevated Crew.

„PRESSURE” to piosenka o początkach MGK, który pokonał przeszkody losu w pogoni za sławą. „I guess I gotta die to be a legend” – oświadcza w utworze artysta. MGK jak zwykle dowodzi, że doskonale odnajduje się zarówno w świecie rapu, jak i rocka.
Nominowany do nagrody Grammy Machine Gun Kelly wyruszy 31 maja w trasę koncertową, którą rozpocznie od występu w legendarnej Royal Albert Hall w Londynie. Trasa zakończy się 13 lipca. Obejmie także występ na tegorocznej edycji Open’er Festivalu. Pełna lista koncertów znajduje się na stronie artysty.
Wydana niedawno pierwsza część serii „The Cypher” we współpracy z nominowanym do Grammy Cordae – „Doja Freestyle” – cieszyła się sporą popularnością, docierając do 2. miejsca wśród trendów na YouTubie. Na 5. miejsce wspiął się także „Renegade Freestyle”.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.