“Made Of Love” to utwór stworzony z miłości! Seafret wydają swój trzeci studyjny album “Wonderland”

Po tym, jak ich ostatnie single “See, I’m Sorry” oraz tytułowy utwór z albumu odniosły sukces zarówno w radiu (piosenki są grane przez m.in. BBC Radio 2), jak i na Spotify na całym świecie, pochodzący z angielskiego Bridlington duet Seafret właśnie wydał swój długo oczekiwany trzeci album studyjny “Wonderland”. Jako ostatni singiel promujący płytę został wybrany utwór “Made Of Love”.

Jest to pierwszy LP Seafret od przeszło trzech lat – poprzedni krążek to “Most Of Us Are Strangers” z 2020 roku. Jednak pracując nad nowym materiałem, zespół całkowicie nie zniknął i nie dał o sobie zapomnieć. W zeszłym roku ich przełomowy utwór “Atlantis” z 2015 niespodziewanie stał się viralem na TikToku, dzięki czemu singiel duetu po raz pierwszy znalazł się w Top 40 oficjalnej brytyjskiej listy przebojów, a zespół osiągnął wynik 13 milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify.

“Wonderland” to jedno z najbardziej euforycznych i urzekających wydawnictw Seafret do tej pory. W dniu premiery zespół podzielił się z fanami komentarzem:

“Ogromnie cieszymy się, że możemy podzielić się ze wszystkimi naszym zupełnie nowym albumem ‘Wonderland’. Te piosenki są dla nas bardzo wyjątkowe, ponieważ przypominają o stawianiu czoła wyzwaniom oraz o sile, którą musieliśmy mieć w sobie, żeby przeciwstawić się trudnym chwilom. Są tu piosenki o smutku, tęsknocie, ale też o szczęściu i pozytywnej refleksji. Mamy szczerą nadzieję, że będziecie cieszyć się tą płytą tak samo, jak my! Czujemy się z niej dumni.”

Album promuje zniewalający nowy utwór “Out Of Love”, w którym słychać ciepło i oddanie, jakie duet włożył w tę płytę. Dzięki bogatemu brzmieniu i cudownie progresywnej produkcji opartej na pianinie, kawałek pozostanie prawdziwie pamiętną pozycją w dotychczasowym repertuarze zespołu.

Tracklista “Wonderland”:

 1. Never Say Never
 2. See, I’m Sorry
 3. Wonderland
 4. Had Enough
 5. Made Of Love
 6. Summertonic
 7. Solid Gold
 8. Running Out Of Love
 9. Remind Me To Forget You
 10. Real Love Story
 11. Inferno
 12. Pictures

O albumie “Wonderland”:

“Wonderland”, zdumiewający album uznanego duetu Seafret, jest kulminacją dwóch lat pracy członków zespołu i wieloletnich przyjaciół – Jacka Sedmana i Harry’ego Drapera. Płyta jest wysublimowanym dziełem, które prowadzi słuchacza przez kolejne etapy opowieści, od złamanego serca i straty aż po radość związaną z miłością i nowym życiem.

Choć w początkowej fazie kariery Seafret szybko podpisali kontrakt z dużą wytwórnią i przenieśli się do Londynu, po latach postanowili działać na własnych zasadach. Czas ten jednak nie poszedł na marne, co słychać w dopracowanych produkcjach Drapera. Przy “Wonderland” zespół współpracował z jednymi z najbardziej słynnymi brytyjskimi producentami, takimi jak Cam Blackwood (Florence and the Machine, George Ezra, London Grammar) czy Steve Robson (Miley Cyrus, One Direction, Take That).

Napisany w czasie, gdy zarówno Draper, jak i Sedman zakładali rodziny ze swoimi partnerkami, nowy album pokazuje ich niezwykły talent do piosenek, które zagłębiają się w pełne spektrum ludzkich emocji.


Obserwuj Seafret:

Facebook | Twitter | Instagram | Spotify

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.