Magda Ruta „Nie wiem czy będę” – premiera albumu / nowy singiel i teledysk

Magda Ruta

„Nie wiem czy będę”

Premiera 27.03.2020

Debiutancki album Magdy Ruty pt. „Nie wiem, czy będę” stanowi pogłębiony obraz skomplikowanego życia wewnętrznego kobiety z całą masą wątpliwości, słabości, lęków, tęsknot, pragnień, ograniczeń oraz ocen innych ludzi. Artystka w odważny sposób zagląda w głąb siebie. Jej piosenki powstały w niewymuszony sposób. Są wynikiem aktualnych przeżyć i przepuszczeniem związanych z tym emocji przez delikatną wrażliwość. Miłość, o której pisze Magda, ma wiele barw i odcieni. 

Swoją płytę współtworzyła z Tomkiem „Serkiem” Krawczykiem, producentem muzycznym, doświadczonym muzykiem znanym z wielu ciekawych projektów, oraz z młodymi kreatywnymi muzykami, z którymi udało jej się stworzyć prawdziwy, organiczny zespół. 

Dwanaście piosenek zawartych na albumie to bardzo osobista wypowiedź. Melodie i harmonie czasem podbijają emocje, a czasem wprowadzają w trans, dając czas na bycie tak po prostu z muzyką. Nie ma na tej płycie kalkulacji, daje się za to odczuć muzyczną wrażliwość i smak. Nie brakuje też odważnych rozwiązań jak na przykład połączenie syrenich syntezatorów rodem z nurtu electro z kobiecym głosem i żywą sekcją rytmiczną czy surowymi gitarami. 

PREMIERA TELEDYSKU

Równolegle do premiery płyty na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label pojawił się teledysk do utworu „22”.

Album „Nie wiem, czy będę”  ukazał się nakładem wytwórni FONOBO Label. Wydawnictwo dostępne jest we wszystkich serwisach cyfrowych.

Posłuchaj płyty „Nie wiem, czy będę”
Serwisy cyfrowe: https://backl.ink/132023905

Leave A Reply

Your email address will not be published.