MARLON WILLIAMS w teledysku z The Pou Tiriao Singers!

MARLON WILLIAMS
W TELEDYSKU Z THE POU TIRIAO SINGERS

Marlon Williams zaprezentował nowe video, które nakręcił na żywo Tim McInnes. W tym wyjątkowym projekcie artyście towarzyszył chór The Pou Tiriao Singers (Raewyn Hodge, Zion Tauamiti, Nikora Nitro, Elishia Manihera, Vai Punivai, Isla Martin, Adonai Schwenke, Tuhekeao Williams, Hora Nicholas, Biancha Biddle). Obraz, który powstał do „Make Way For Love”  można obejrzeć tutaj.

Geneza utworu formą przypomina maoryską waiatę. Kiedy Amazon zaproponował mi nakręcenie wyjątkowego klipu od razu pomyślałem o Zionie Tauamitim. Wiedziałem, że prowadzi maoryski i pacyficzny chór młodzieżowy we wschodnim Christchurch. Pomysł zaangażowania chóru bardzo mu się spodobał. Spotkaliśmy się na jednej próbie i siła brzemienia była obezwładniająca. Traktowali mnie jak członka swojej grupy.

Na tym świecie nawet najlepszym ludziom przytrafiają się straszne rzeczy. Ostatnio Zion doznał ataku sercu po rutynowej operacji i zapadł w śpiączkę na 6 dni. Obecnie powoli wraca do zdrowia. To video i ci piękni ludzie, którzy w nim występują są świadectwem nieograniczonej energii, współczucia i miłości Ziona do jego ludu. Z całego serca dziękuję The Pou Tiriao Singers, Zionowi oraz wszystkim, którzy obejrzą ten wyjątkowy obraz. E hoa ma, ina te ora o te tangata  – mówi Williams.    

16 lutego trafił do sprzedaży drugi krążek nowozelandzkiego artysty. „Make Way For Love”  ukazał się nakładem wytwórni Dead Oceans. Na płycie znalazłó się 11 utworów, które ukazują nowe oblicze muzyka. Album został zarejestrowany pod czujnym okiem producenta Noahy Georegosna wraz z the Yarra Benders, w Panoramic Studiow w północnej Kalifornii.

Marlon Williams wystąpi 5 sierpnia na tegorocznym OFF Festivalu w Katowicach.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.