METALLICA – impreza promocyjna w Warszawie z okazji premiery „S&M2”

Universal Music Polska, Antyradio, Empik, Hard Rock Cafe oraz fan klub Overkill.pl zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, podczas którego fani będą mogli świętować premierę „S&M2”.

W programie imprezy m.in. przedpremierowy pokaz koncertu „S&M2”, konkursy z nagrodami w postaci płyt i ekskluzywnych gadżetów oraz możliwość zakupu albumu na kilkanaście godzin przed oficjalnym startem sprzedaży w sklepach stacjonarnych. Wieczór uświetni kwartet smyczkowy z Filharmonii Futura, który zaprezentuje wybór największych przebojów Metalliki w wersji klasycznej.

Po 20 latach od wydania legendarnego albumu „S&M”, zespół Metallica ponownie połączył siły z San Francisco Symphony! Wydawnictwo zawierające zapis koncertów „S&M2” trafi do sklepów 28 sierpnia 2020. Album będzie dostępny w kilku formatach, m.in.: 2CD, 4LP, DVD, Blu-ray oraz limitowanym boksie, którego cały nakład został wyprzedany jeszcze przed premierą!

Zaproszenia gwarantujące miejsca siedzące oraz udział w konkursach rozdawane są na antenie Antyradia oraz za pośrednictwem fan klubu Overkill.pl.Osoby bez zaproszenia będą mogły obejrzeć koncert na ekranie w ogródku Hard Rock Cafe z możliwością zakupu płyty od godziny 00:00.

Pamiętajcie, że związku z obecną sytuacją:

  • W wydarzeniu może uczestniczyć maksymalnie 150 osób.
  • Często myjcie i dezynfekujcie ręce! Na terenie imprezy zapewniamy płyny dezynfekujące.
  • Prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu (2m) na całym terenie, w kolejkach oraz korzystanie z maseczek podczas korzystania z części wspólnych i ciągów komunikacyjnych.
  • Przestrzegamy bezwzględnie zasad pomiaru temperatury. Osoby z temperaturą powyżej 37,5° nie zostaną wpuszczone na salę, nawet jeśli będą miały zaproszenie.
  • Bardzo prosimy o poddawanie się instrukcjom personelu.

Źródło: Universal Music Polska

Leave A Reply

Your email address will not be published.