Michał Masłoń przedstawia „Tysiąc mil” akustycznie

Kilka dni temu w sieci pojawił się teledysk do akustycznej wersji utworu „Tysiąc mil” Michała Masłonia.

„Tysiąc mil” (akustycznie) – to piosenka z bardzo prostym krótkim przesłaniem: nie warto wystrzegać się miłości. Życie w pojedynkę, nawet te usłane różami, traci sens. Każda miłość zasługuje na szacunek . Nie bójmy się kochać. – tak o nowej produkcji odpowiada jej autor i kompozytor, Michał Masłoń. 

Teledysk jest prostą produkcją niskobudżetową. Reżyser postawił na proste ujęcia, które pokazują szczęśliwego, 38-letniego mężczyznę pełnego miłości.

Utwór ten powraca w wersji akustycznej, ponieważ właśnie  taka wersja wydobywa słowo i jego znaczenie. Jest to tez wersja, która zdradza klimat powstającego albumu – tłumaczy Michał Masłoń swoją decyzję o zaprezentowaniu nowej wersji znanego już wcześniej jego fanom utworu. 

Michał Masłoń to wokalista i autor tekstów. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, w latach 2007-2009 solista międzynarodowej grupy 12 Tenorów. Koncertował w wielu miastach Europy, był zapraszany na gościnne występy między innymi do Londynu, Dublina, Rzymu, Bolonii, Berlina i Neapolu.

W roku 2015 w wielu rozgłośniach radiowych można było usłyszeć jego przebój„Bezdomne serce”, który zajmował wysokie pozycje na regionalnych listach przebojów. Na początku tego roku, premierę miała radiowa wersja utworu „Tysiąc mil”, w teledysku do której wystąpili Justyna Świerczyńskaoraz znany zarówno z popularnego serialu „Na wspólnej” jak i z docenionej przez widzów i krytyków sztuki teatralnej „Jaskiniowcy”Dawid Czupryński.

Leave A Reply

Your email address will not be published.