MIKROMUSIC ,,Drzewiej” zapowiada trasę koncertową

,,Drzewiej” to kolejny singiel z albumu ,,Kraksa”, który swoją premierę miał we wrześniu zeszłego roku. Krążek został bardzo ciepło przyjęty przez fanów, a także dziennikarzy, którzy są zachwyceni produkcją, a po lekturze wystawionych przez nich recenzji, od razu chce się sięgnąć po płytę.

Mikromusic raczy nas utworem pełnym melancholii, tajemniczości, czy nostalgii za nieznanym. Jest to połączenie niesamowicie intrygującego głosu Natalii z kompozycją elektronicznie-ambientową. Jak mówi zespół:
“Piosenka opowiada o przeszłości, której nikt z nas nie zna, miłości, której nie sposób zdefiniować. Jesteśmy w kosmosie maleńką cząstką, a mimo wszystko potrafimy kogoś znaleźć, pokochać i w swoim mikro świecie przeżywać emocje tak ogromne jak Wielki Wybuch. Wszystko sprowadza się do najmniejszych cząsteczek, z których wszyscy jesteśmy zbudowani.“

Całość dopełnia znakomity teledysk, który choć charakterystyczny dla stylistyki Mikromusic, rozbudza u widza ogrom nieznanych dotąd emocji. Obrazek autorstwa Rogera Wanke powstał w Karkonoszach, a w klipie wystąpili przyjaciele Natalii Grosiak, na co dzień głęboko związani są ze Szklarską Porębą – Marcelina i Maciek Misztale. Takie połączenie gwarantuje nam piękne widoki, które choć na moment pozwalają nam przenieść się w słoneczny, górski krajobraz.

KONCERTY

Utwór ten, tak samo jak resztę piosenek z nowej płyty usłyszeć będzie można na koncertach. Energia przekazywana przez Mikromusic będzie z pewnością jeszcze większa, a jej odbiór dosadniejszy, dlatego wszystkim osobom spragnionym wrażeń polecamy udział w letnich koncertach, które odbędą się:
– 02.07 w Katowicach
– 03.07 w Warszawie
– 11.07 w Poznaniu
– 23.07 w Krakowie
– 24.07 w Rzeszowie
– 30.07 we Wrocławiu
– 31.07 w Łodzi
– 06.08 w Olsztynie

Leave A Reply

Your email address will not be published.