MR. BUNGLE W COVERZE THE EXPLOITED

Mr. Bungle powraca z coverem hitu The Expolited „USA”. 

To pierwsze nowe wydawnictwo zespołu od 1999 r.  Grupa, na tę okazję, powróciła do swojego pierwotnego składu, który tworzą: Trevor Dunn, Mike Patton, Trey Spruance, Scott Ian (Anthrax, S.O.D) i Dave Lombardo (Dead Cross, ex-Slayer, Suicidal Tendencies). Całkowity dochód ze sprzedaży singla oraz limitowanej edycji koszulek, zostanie przekazany fundacji MusicCares COVID-19 Relief Fund na walkę z koronawirusem.

„Ten utwór rezonuje z krajem, który Ipecac nazywa domem. Ponad 100 tys. osób zmarło w USA z powodu pandemii. W tym samym czasie rasizm pokazał swoją ohydną twarz, wzrosła brutalność policji, bezrobocie i depresja, a nasi politycy zdają się być obojętni na te wydarzenia. Dlatego musimy zadbać o siebie nawzajem. MusicCares wspiera osoby w naszej muzycznej społeczności” – mówi współwłaściciel  wytwórni Ipecac Recordings Greg Werckman.

Po dwudziestu latach niebytu Mr. Bungle wrócili w tym roku na scenę, grając trzy koncerty w Los Angeles, San Francisco i Nowym Jorku.

https://open.spotify.com/album/2D23COZ2MRBLKXCLvTLslZ?fbclid=IwAR0ZOPB2nju7qDrDowZ4JR2GgMMdA6DpFBs1-Fr7dMn7SSm-hfLvbItTMsU
Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107