Mroczny thriller „Głusza” to nowa propozycja od wydawnictwa muza s.a.

Od 13 kwietnia na półkach polskich księgarń można znaleźć jedną z najbardziej klimatycznych premier 2022 roku. „Głusza” łączy w sobie elementy thrillera psychologicznego, horroru i powieści grozy, a brytyjski pisarz Mark Edwards w taki sposób prowadzi narrację, że czytelnikowi przez całą powieść towarzyszy dojmujące uczucie niepewności i strachu o to, co wydarzy się na kolejnej stronie.
Ośrodek wypoczynkowy w Płytkich Zdrojach po rewitalizacji świętuje właśnie nowe otwarcie. Pięknie położony w gęstwinie okolicznych lasów. Jeśli wierzyć plotkom, czają się w nich demony. Tom, który wraz z córką przyjechał tu na kemping, nie jest pewien, czy te pogłoski zawierają choć ziarno prawdy, ale po kilku dziwnych incydentach, nie ma wątpliwości: szykują się niezapomniane wakacje. Powieść „Głusza” to mroczny, niezwykle nastrojowy thriller, który odwołuje się do pierwotnego lęku człowieka przed ciemnością i tym, co nieznane. Stworzona przez Marka Edwardsa fabuła mrozi krew w żyłach, wywołuje ciarki oraz chwyta czytelnika za gardło.
Mroczna opowieść pełna upiornych zdarzeń, wyważone tempo akcji, sceneria stanowiąca idealne tło dla napięcia i suspensu oraz wyraźnie wyczuwalna, przejmująca atmosfera niepokoju i zagrożenia. „Głusza” spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem zagranicznych czytelników i mediów. Doceniło ją również wielu bestsellerowych autorów, jak chociażby: Teresa Driscoll („Obserwuję cię”), Louise Candlish („Ostatnie piętro”) czy John Marrs („Co się skrywa między nami?”).

 

Źródło: Wydawnictwo Muza S.A.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.