Nocny maraton grozy w kinach Helios

Już w najbliższy piątek, 23 czerwca, odbędzie się wyjątkowy maraton filmowy pełen grozy z (przed)premierowym pokazem wyczekiwanych horrorów. W repertuarze znalazł się „Odejdź”, „Black Bits”, „Konsekracja” i „Odludzie”.

Nocne Maratony Filmowe zapraszają wszystkich fanów mocnych wrażeń na wielkim ekranie na wyjątkowy seans. 23 czerwca o godzinie 23 rozpocznie się porywająca noc z najnowszymi horrorami w roli głównej. Piątkowe seanse dostarczą widzom ekstremalnych emocji i masy wspomnień na całe wakacje. W pełnym grozy zestawie znalazły się aż dwie premiery i jedna przedpremiera!

Ten przygotowany z myślą o miłośnikach horrorów seans, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Jako pierwsza tego wieczoru zaprezentowana zostanie przerażająca produkcja „ODEJDŹ” – jedna z dwóch premier tego wieczoru. Po krótkiej przerwie, na ekranach wyświetlona zostanie światowa przedpremiera filmu z Sebastianem Fabiańskim: „BLACK BITS”. Następnie widzowie zobaczą horrory „KONSEKRACJA” – tegoroczny hit w reżyserii Christophera Smitha oraz kolejną nowość „ODLUDZIE” – viralowy fenomen kina grozy porównywalny do filmu „Skinamarink”. Robbie Banfitch zachwycił tą produkcją krytyków, a widzów wprowadził w stan prawdziwego przerażenia!

Kina Helios w całej Polsce zapraszają na najbliższą odsłonę cyklu NMF przygotowaną specjalnie z myślą o fanach najlepszych horrorów. Bilety na czerwcowe seanse dostępne są w kasach kin oraz pod adresem:www.helios.pl/nmf_grozy, a także w mobilnej aplikacji Heliosa. Wcześniejszy zakup biletu to nie tylko gwarancja zajęcia ulubionego miejsca w kinowej sali, ale także korzystniejsza cena.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.