NOHONO z singlem „Jak ptak”!

Z wielka radością prezentujemy Wam najnowszy singiel zespołu NOHONO, który niedawno dołączył do grona  Artystów Niebieskiego Labelu
Posłuchajcie „Jak ptak” i dajcie się ponieść hipnotyzującej muzyce NOHONO!

 

Singiel „Jak ptak”, promujący album „Nów” poznańskiego zespołu NOHONO, powstał w grudniu 2019 roku. W pierwszej kolejności muzycy skomponowali melodię, którą Karolina Jaźwińska wzbogaciła słowami. Singiel „Jak ptak” skojarzony jest z duszną, gęstą, jakby zadymioną przestrzenią o nostalgicznym, ale wyrazistym charakterze. Obraz, który wyłania się z tekstu, to droga po piaszczystym dnie, która stanowi metaforę walki z przeciwnościami losu i próby podniesienia się po upadku. Choć bohaterka utworu czuje, że sięga dna, a więc doświadcza trudności, myślą wznosi, zatem dostrzega siłę swojego umysłu – wie, że myśl kreuje rzeczywistość. Mimo niepokojów, znajduję w sobie siłę, by stawić czoła lękom i iść naprzód.
Jak ptak jest utworem o lęku, smutku, ale także o sile, nadziei i determinacji w rozwiązywaniu trudnych sytuacjach życiowych. Ptak jest metaforą wolności i zdolności do pokonywania przeszkód oraz umiejętności pokonywania własnych ograniczeń.


BIO
 
NOHONO to poznańska elektroniczna grupa artystyczna założona na początku 2015 roku w skład, której wchodzą (wokal) Anna Jurek, (perkusja) Jasiu Stecki, (syntezatory) Paweł Odzimek, (oprawa wizualna) Cezary Odzimek. Główną ideą projektu jest łączenie doświadczeń i umiejętności poszczególnych członków zespołu w celu zapewnienia kompaktowego, nastrojowego doświadczenia audiowizualnego.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.