Nowa płyta Alanis Morissette już w ten piątek!

Siedmiokrotna zwyciężczyni nagrody Grammy w najbliższy piątek wyda swoją nową, dziewiątą płytę.

Płyta nosi nazwę „Such Pretty Forks In The Road”. Będzie to pierwsze oficjalne wydanie Alanis od „Havoc And Bright Lights” z 2012 roku. Fani mieli okazję już poznać doskonale przyjęte single „Reasons I Drink”, „Smiling” oraz „Diagnosis”.

Alanis zapowiedziała również nowe daty koncertów z okazji dwudziestopięciolecia premiery „Jagged Little Pill”. Trasa zorganizowana przez Live Nation zahaczy także o Warszawę – 6 listopada 2021 roku.

Od debiutu w 1995 roku, Alanis Morissette jest jedną z najważniejszych songwriterek muzyki popularnej. Emocjonalna muzyka i niezwykłe występy znalazły uznanie wśród krytyków i fanów. Poza swoją muzyczną działalnością, artystka walczy o prawa kobiet oraz szerzy wiedzę na temat fizycznego i psychicznego zdrowia. W 2016 roku zaczęła nagrywać comiesięczne podcasty „Conversation with Alanis Morissette”, w których rozmawia z autorami książek, lekarzami, edukatorami i terapeutami, poruszając różnorodne psychospołeczne tematy. Więcej informacji na stronie www.alanis.com

Źródło: Sony Music Polska

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny