NOWE OGŁOSZENIA OD LIVE NATION: LOREEN / MEET ME @ THE ALTAR / FEAR FACTORY

LOREEN

ZWYCIĘŻCZYNI EUROWIZJI 2023 ZAGRA KONCERT W POLSCE

16.11.2023 – WARSZAWA – KLUB STODOŁA

BILETY W SPRZEDAŻY OD 26 MAJA 2023 – NA LIVENATION.PL 


Od czasu swojego przełomu, Loreen oczarowała publiczność swoim niesamowitym wokalem, poruszającymi tekstami i unikalną ekspresją artystyczną. Wkraczając teraz w nowy rozdział muzyczny, robi to z wyraźniejszą niż wcześniej wizją: kontynuuje budowanie mostów między różnymi kulturami, wierzeniami i tradycjami.


FEAR FACTORY

OGŁASZA WIELKI POWRÓT DO EUROPY I ZAGRA KONCERT W POLSCE

06.12.2023 – WARSZAWA – KLUB PROXIMA

BILETY W SPRZEDAŻY OD 24 MAJA 2023 – NA LIVENATION.PL

FEAR FACTORY OGŁASZA WYCZEKIWANY POWRÓT DO EUROPY – PO RAZ PIERWSZY OD 2016 ROKU 

 

Legendarny FEAR FACTORY ogłosił swój długo oczekiwany powrót na europejski rynek. Po ostatnich udanych trasach w Ameryce Północnej i Łacińskiej z nowym wokalistą Milo Silvestro z Rzymu i perkusistą Pete’em Weberem (Havok), zespół jest mocniejszy niż kiedykolwiek i gotowy rozświetlić sceny na 44 europejskich koncertach po raz pierwszy od 2016 roku. Dołączają do nich dwa zespoły, które trzeba zobaczyć: BUTCHER BABIES z USA i IGNEA z Ukrainy. 


MEET ME @ THE ALTAR 

ZAGRA KONCERT W POLSCE 

08.09.2023 – WARSZAWA – KLUB HYBRYDY 

BILETY W SPRZEDAŻY OD 24 MAJA 2023 – NA LIVENATION.PL 


Meet Me @ The Altar prezentują nowy muzyczny i kulturowy paradygmat pop punka. Pochodzące z Florydy trio – EdithJohnson [wokal], Téa Campbell [gitara] i Ada Juarez [perkusja] – pisze swego rodzaju hymny, do których można krzyczeć na festiwalu, podrygiwać głową w klubie lub słuchać ich w domowym zaciszu. Dziewczyny może i poznały się przez YouTube – w prawdziwie współczesnym stylu – ale zespół łączy klasyczna misja. Odwracając scenariusz muzyki rockowej i jej kultury, łączą elementy punka z czasów Warped Tour, popu z lat 2010 i easycore. Jednocześnie ich EP-ka z 2021 roku, Model Citizen[Fueled By Ramen] zawiera inny rodzaj przesłania, głośno i wyraźnie. 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.