Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Nowy singiel ATARI WU tuż przed OPENER’em

Atari Wu prezentuje kolejny singiel promujący wydawnictwo „CMYK”.

Tym razem jest to numer “Za późno”, w którym wokalnie udzieliła się Olga Jankowska, aktorka i półfinalistka programu The Voice of Poland.

Po dobrze przyjętym numerze “Lost”, gdzie pomoc w klipie zaoferowały m. in.Maffashion, Julia Wieniawa, Gabi Drzewiecka, czy właśnie Olga Jankowska, ukazał się drugi singiel od Atari Wu – Wiesz (ft. Masza).

Teraz producent znany m. in. z formacji xxannaxx postawił na radiowe brzmienie, wsparte charyzmatycznym wokalem Olgi Jankowskiej.

Premiera singla “Za późno” odbywa się dokładnie dzień przed koncertem artysty na Firestone Stage w ramach Open’er Festival 2019.

Posłuchaj: https://www.youtube.com/watch?v=jDx6zvTBrbU

Atari Wu przygotowuje się do wydania autorskiego projektu CMYK. Będzie to “kwadrologia”, czyli cykl czterech albumów, z których pierwszy zatytułowano „CYAN„.

Projekt CMYK w całości składać się będzie z czterech osobnych albumów. Materiał balansuje na krawędzi szeroko rozumianej muzyki elektronicznej oraz popu o szlachetnym charakterze. Zaproszeni goście to między innymi Basia Wrońska, MASZA, Olga Jankowska, Leski. O oprawę graficzną zadbał sam Atari przygotowując projekt okładki, jak i komplet ilustracji dopasowanych do poszczególnych utworów. Wersja albumu, którą można zamówić w preorderze zawiera dodatkowy utwór, dostępny tylko w tej opcji fizycznej płyty. Pierwszym singlem zapowiadającym krążek jest utwór LOST, drugim „Wiesz”, gdzie wokalnie udzieliła się Masza.

Premiera albumu przewidziana jest na 20.09.2019

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: