Nowy singiel ATARI WU tuż przed OPENER’em

Atari Wu prezentuje kolejny singiel promujący wydawnictwo „CMYK”.

Tym razem jest to numer “Za późno”, w którym wokalnie udzieliła się Olga Jankowska, aktorka i półfinalistka programu The Voice of Poland.

Po dobrze przyjętym numerze “Lost”, gdzie pomoc w klipie zaoferowały m. in.Maffashion, Julia Wieniawa, Gabi Drzewiecka, czy właśnie Olga Jankowska, ukazał się drugi singiel od Atari Wu – Wiesz (ft. Masza).

Teraz producent znany m. in. z formacji xxannaxx postawił na radiowe brzmienie, wsparte charyzmatycznym wokalem Olgi Jankowskiej.

Premiera singla “Za późno” odbywa się dokładnie dzień przed koncertem artysty na Firestone Stage w ramach Open’er Festival 2019.

Posłuchaj: https://www.youtube.com/watch?v=jDx6zvTBrbU

Atari Wu przygotowuje się do wydania autorskiego projektu CMYK. Będzie to “kwadrologia”, czyli cykl czterech albumów, z których pierwszy zatytułowano „CYAN„.

Projekt CMYK w całości składać się będzie z czterech osobnych albumów. Materiał balansuje na krawędzi szeroko rozumianej muzyki elektronicznej oraz popu o szlachetnym charakterze. Zaproszeni goście to między innymi Basia Wrońska, MASZA, Olga Jankowska, Leski. O oprawę graficzną zadbał sam Atari przygotowując projekt okładki, jak i komplet ilustracji dopasowanych do poszczególnych utworów. Wersja albumu, którą można zamówić w preorderze zawiera dodatkowy utwór, dostępny tylko w tej opcji fizycznej płyty. Pierwszym singlem zapowiadającym krążek jest utwór LOST, drugim „Wiesz”, gdzie wokalnie udzieliła się Masza.

Premiera albumu przewidziana jest na 20.09.2019

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny