Nowy singiel Dawida Grzalaka

„Kwiecień” to drugi singiel, zapowiadający nadchodzącą EP Dawida Grzelaka. Opowiada o intensywnej relacji, która być może nigdy się nie wydarzyła. Utworowi towarzyszy teledysk, który kontynuuje filmową historię sprzed kilku miesięcy. Who the f*** is Dawid Grzelak???

Tekst: Dawid Grzelak
Muzyka: Dawid Grzelak, Andrzej Izdebski
Produkcja, mix, master: Andrzej Izdebski


Dawid Grzelak to artysta wizualny, reżyser teledysków, wokalista, kompozytor i autor tekstów. Obserwuje, rejestruje i nazywa zdarzenia oraz emocje, najczęściej z pozycji outsidera. Nie boi się opowiadać o swoich lękach, poszukiwaniu własnej tożsamości i problemach osób queer. 

Szerszemu gronu odbiorców znany jest jako fotograf, który na swoim koncie ma między innymi kilkuletnią współpracę z polskimi edycjami magazynu i-D oraz VICE. Odpowiada również  za wizualną część twórczości Ralpha Kaminskiego, a wiosną 2020 roku był jego oficjalnym supportem podczas trasy Młodość.W jego autorskim materiale muzycznym, można znaleźć wpływy dream popu, trip hopu i pulsującej elektroniki. Jego debiutancka EP Rok od wydarzeń w Londynie powstała we współpracy z duetem Kacperczyk oraz Andrzejem Izdebskim.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny