Nowy singiel Hailee Steinfeld „SunKissing”

Piosenkarka, autorka tekstów oraz nominowana do Oscara aktorka Hailee Steinfeld powraca z nowym słonecznym singlem „SunKissing”. 

Dotychczasowa dyskografia Hailee obejmuje podwójnie platynowy debiutancki singiel „Love Myself”, poczwórnie platynowy hit „Starving”, uhonorowany podwójną platyną „Most Girls” oraz platynowe „Let Me Go” i „Rock Bottom”. W 2020 roku zaprezentowała EP-kę „Half Written Story”. Do tej pory Steinfeld zgromadziła w sumie prawie 10 miliardów streamów na całym świecie i dołączyła do Katy Perry, Charliego Puth i Meghan Trainor na trasach koncertowych.
Hailee Steinfeld publiczność poznała jako aktorkę drugoplanową nominowaną do Oscara za film braci Coen „Prawdziwe męstwo” z 2010 roku. Ostatnio zagrała w przebojowym serialu Apple TV+ „Dickinson”, który przyniósł jej pożądaną nagrodę Peabody w 2020 roku. Pełniła również funkcję producentki wykonawczej przez wszystkie trzy sezony, a także napisała i wydała oryginalną piosenkę „Afterlife”. Poza rolą Emily Dickinson, Hailee wcieliła się w główną rolę Kate Bishop w przebojowym serialu Marvela „Hawkeye” dla Disney+ i udzieliła głosu Vi z „Arcane”. W lipcu 2023 roku ponownie wcieli się w rolę „Spider-Gwen” w nagrodzonym Oscarem filmie animowanym „Spiderman”.
Mamy nadzieję, że singiel „SunKissing” zapowiada nową płytę artystki.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.