Nowy singiel Passengera

Passenger prezentuje kolejnego singla, który zapowiada nowy materiał artysty, „Runaway”. Utwór nosi tytuł „Heart To Love”.

Pod nazwą Passenger kryje się Mike Rosenberg, brytyjski wokalista i autor tekstów. Uzdolniony muzyk zasłynął dzięki koncertom u boku Eda Sheerana oraz utworowi „Let Her Go” (2013), który przez długi czas utrzymywał się na listach przebojów w wielu krajach.

Ostatni album artysty, „Young as the Morning, Old as the Sea”, zajął pierwsze miejsce na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii, a w ramach promocji płyty Passenger odbył największe w swojej dotychczasowej karierze światowe tourne, podczas którego oglądało go łącznie 1,4 miliona widzów.

Album „Runaway”, dziesiąty już w karierze Passengera, został zarejestrowany w Wielkiej Brytanii i Australii przy udziale producenta Chrisa Vallejo. Na krążku usłyszymy między innymi takie instrumenty, jak mandolina czy banjo, a w składzie towarzyszącym Rosenbergowi w studio znaleźli się gitarzysta Benjamin Edgar, basista Rob Calder, perkusista Peter Marin oraz klawiszowiec Jon Hansen.

Szczegółowa tracklista „Runaway” przedstawia się następująco:

  1. Hell Or High Water
  2. Why Can’t I Change
  3. Heart To Love
  4. Let’s Go
  5. Eagle Bear Buffalo
  6. Ghost Town
  7. Runaway
  8. He Leaves You Cold
  9. To Be Free
  10. Survivors

Album „Runaway” ukaże się w Polsce 31 sierpnia dzięki Mystic Production. Zamówienia na krążek można składać pod poniższym linkiem:
http://bit.ly/PassRun

Leave A Reply

Your email address will not be published.