Nowy teledysk Dawida Grzalaka

Lowcost to opowieść o porzuconej przeszłości na rzecz nowej, lepszej codzienności. To jednocześnie próba odnalezienia odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Czy spełniamy się w tym, co robimy? Czy to, do czego doszliśmy sprawia, że jesteśmy szczęśliwi?

Tekst: Dawid Grzelak
Muzyka: Dawid Grzelak, Andrzej Izdebski
Produkcja, mix, master: Andrzej Izdebski


Dawid Grzelak to artysta wizualny, reżyser teledysków, wokalista, kompozytor i autor tekstów. Obserwuje, rejestruje i nazywa zdarzenia oraz
emocje, najczęściej z pozycji outsidera. Nie boi się opowiadać o swoich lękach, poszukiwaniu własnej tożsamości i problemach osób queer.
Szerszemu gronu odbiorców znany jest jako fotograf, który na swoim koncie ma między innymi kilkuletnią współpracę z polskimi edycjami magazynu i-D oraz VICE. Odpowiada również za wizualną część
twórczości Ralpha Kaminskiego, a wiosną 2020 roku był jego oficjalnym supportem podczas trasy Młodość. W jego autorskim materiale muzycznym, można znaleźć wpływy dream popu, trip hopu i pulsującej elektroniki. Jego debiutancka EP Rok od wydarzeń w Londynie powstała we współpracy z duetem Kacperczyk oraz Andrzejem Izdebskim.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.