Nowy teledysk Lor! Gorąca krew, wolność, energia, wybór własnej ścieżki – to manifest młodego pokolenia

„Appaloosa” – nowy singiel Lor – nie poddaje się schematom. Zespół – jak zwykle swą muzyką wyczarowuje własne światy, które wciągają słuchacza bez reszty. 

Singiel „Appaloosa” to zapowiedź nowego polskojęzycznego albumu zespołu Lor, którego premiera jest przewidziana w 2023 roku.  

Appaloosa – to rasa gorącokrwistych koni, które – jak głosi legenda – uciekły przed rzezią konkwistadorów. Było ich 5 i zapoczątkowały wielkie stada mustangów w Ameryce Północnej.  

Tak też „Appaloosa” zespołu Lor – galopuje rytmicznie, a celnym dosadnym tekstem wbija do głowy potrzebę wolności i niezależności.  

To glos młodego pokolenia, które samodzielnie chce tworzyć swój świat, decydować o sobie na swoich warunkach. Wytyka tez hipokryzję i chce zmieniać świat. 

To idealiści zapoczątkowują rewolucje. To manifest zespołu – apelujący o prawo do wolności, do wyboru własnej drogi.  

Niepoddawanie się schematom, niegodzenie się na spełnianie oczekiwań sprawia, że ta droga staje się trudniejsza, ale Lor z „Appaloosą” wychodzi z tego obronna ręką. Posłuchajcie manifestu wolności… 

A tak o utworze mówi sam zespół: 

„Appaloosa to rasa koni gorącokrwistych – energicznych, żywych i ambitnych. Appaloosę adresujemy do wszystkich tych dorosłych – rodziców, dziadków, nauczycieli – którzy zapomnieli, jaka jest ich rola w życiu dorastających, kształtujących siebie i relację ze swoim życiem ludzi. Choć wolałybyśmy się mylić, mamy pełną świadomość tego, że wśród naszych odbiorców znajdą się osoby, które chciałyby wykrzyczeć im dokładnie to, co my.” – LOR 

Za produkcję utworu odpowiadają bracia Sarapata; teledysk (reż. Maciej Szkonter; produkcja: creepy uncle kolektyw).  

Lor w social mediach:

Instagram

Facebook

TikTok

YouTube

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.