OFF Festival Katowice – zostajemy w domu, do zobaczenia za rok!

Przynosimy Wam wiadomość, której pewnie wszyscy się spodziewali, choć nikt nie chciał jej usłyszeć – OFF Festival Katowice nie odbędzie się w tym roku ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 i związany z nią zakaz organizowania imprez masowych. Wrócimy za rok. Już przygotowujemy edycję, która Wam tę przerwę wynagrodzi.

To bardzo trudna decyzja. Nie spędzimy razem kolejnego magicznego weekendu w Katowicach, przy najlepszej muzyce świata. Pandemia zniweczyła ciężką pracę setek ludzi, którzy przygotowywali dla Was tegoroczną edycję OFF Festivalu Katowice. Artyści, technicy, realizatorzy dźwięku, oświetleniowcy, ochroniarze, kierowcy, nasi pracownicy… – cała branża koncertowa balansuje już dziś na granicy katastrofy. My też stanęliśmy przed największym wyzwaniem w historii festiwalu. Przetrwamy, jeśli nam w tym pomożecie.

Wejściówki zakupione na OFF Festival Katowice 2020 będą ważne w 2021 roku i gwarantują udział w przyszłorocznej edycji w najniższej cenie. Zachowanie biletu to dla nas prawdziwe wsparcie, dzięki któremu możemy przezwyciężyć bieżące problemy i skupić się na organizacji kolejnej edycji.

„Moją największą satysfakcją w tej pracy jest sprawianie Wam satysfakcji, czego nie mogę dzisiaj realizować. Musimy sobie z tym jednak jakoś radzić, a przeszkody są po to, żeby je pokonywać. Trzymajcie się i do zobaczenia za rok!” – mówi Artur Rojek, dyrektor artystyczny festiwalu.

Jednocześnie chcielibyśmy podziękować za zaangażowanie i wsparcie wszystkim naszym Sponsorom i Partnerom! Dziękujemy gospodarzowi OFF Festivalu miastu Katowice, sponsorowi głównemu Cisowianka Perlage, sponsorom LECH i Nexto.pl oraz Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dziękujemy za wsparcie partnerom medialnym, wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tej edycji OFFa, artystom i festiwalowiczom.

Oczywiście, zrozumiemy jeśli nie możecie lub nie chcecie pojawić się w Katowicach za rok. Wkrótce przedstawimy opracowaną wspólnie z serwisem eBilet procedurę zwrotu zakupionych biletów.

Żeby ułatwić Wam decyzję, już jutro ogłosimy pierwszego z artystów OFF Festival Katowice 2021, a 10 sierpnia ruszy sprzedaż karnetów na 2021 rok.

Dbajcie o siebie i o innych. Widzimy się w Katowicach 6-8 sierpnia 2021 roku!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.