Olga Polikowska i jej koncert w Warszawskiej Stodole – relacja

8 sierpnia na Stodolskiej scenie w Warszawie wystąpiła Olga Polikowska, która swoją twórczością dzieli się dzięki wytwórni FONOBO Label. Artystka wykonała kilka piosenek ze swojej debiutanckiej EPki pt. „Blask” oraz nowe single, które są zwiastunem jej długogrającego debiutanckiego albumu czyli single: „Szum”, „Patrz”, „Obiecaj”, oraz najnowszy „Zawsze”. Ten ostatni utwór artystka zaśpiewała po raz pierwszy na żywo. Muszę przyznać, że Olga jeszcze lepiej brzmi w wersji live aniżeli na płycie! Bardzo czyste wokale, do tego oryginalny styl, zgrany zespół. Czyli wszystko się zgadza.

Koncert Olga rozpoczęła piosenką „Huśtawki”, a zaraz po niej zaprosiła widownię pod scenę do tańca. Pod scenę, ponieważ był to siedzący koncert, z sofami oraz stolikami, gdzie uczestnicy koncertu mogli wychillować oraz napić się „czegoś z baru” 😉

W nieco kameralnym wystroju, Stodoła nie przypominała samej siebie. Między sceną a parkietem pojawiły się bardzo ładne rośliny, które dodały sporego uroku wnętrzu sali.

Artystka otrzymując brawa po ostatnim numerze została poproszona o zagranie bisu. Olga wróciła na scenę z ostatnim wykonem, na który wybrała piosenkę „Ulatuje”.

Choć koncert trwał 40 minut czuję lekki niedosyt. Niedosyt, bo bawiłem się na tyle świetnie, że chciałbym jak najszybciej jest to możliwe ponownie pojechać na koncert Olgi Polikowskiej. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z twórczością Olgi oraz, gdy zostaną ogłoszone kolejne koncerty po prostu na nie przyjść.

Debiutancka długogrająca płyta Olgi planowana jest na jesień tego roku!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.