Olsztyn Green PLAŻÓWKA – wyjątkowa impreza już 14-15 sierpnia

Baranovski, Sonbird, Ania Rusowicz, Kaśka Sochacka, Baasch i PlanBe – to gwiazdy wyjątkowej imprezy Olsztyn Green PLAŻÓWKA, która odbędzie się w dniach 14-15 sierpnia 2020 r. na plaży miejskiej nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. 

W związku z przeniesieniem Olsztyn Green Festival na przyszły rok z powodu pandemii COVID-19 organizatorzy imprezy przygotowali dla fanów festiwalu, mieszkańców i turystów wybierających odpoczynek w Olsztynie muzyczną niespodziankę. W tym samym terminie, na który zaplanowany był festiwal – 14 i 15 sierpnia, odbędzie się specjalna impreza Olsztyn Green PLAŻÓWKA.

To dwa dni koncertów w scenerii plaży i jeziora Ukiel, które zapewniają kameralny klimat, jednocześnie pozwalając każdemu czuć się bezpiecznie i komfortowo w czasie słuchania muzyki na żywo. Częścią imprezy będą też spotkania z muzykami i rozmowy dostępne w internecie, a także zlot foodtrucków i animacje na plaży. Olsztyn Green PLAŻÓWKA to świetny pomysł na spędzenie długiego weekendu!

Organizatorzy zaplanowali bezpłatną weekendową imprezę otwartą, która odbędzie się w piątek, sobotę i niedzielę 14-15-16 sierpnia 2020 oraz płatną biletowaną strefę koncertową w piątek i sobotę 14-15 sierpnia 2020 r.Weekendowa impreza otwarta rozpocznie się w piątek o godz. 17:00; w sobotę i niedzielę będzie trwać w godz. 12:00-22:00. Jej częściami będą: zlot foodtrucków (strefa zielona), strefa różnych trunków (strefa zielona) oraz animacje sportowe i rekreacyjne. Wejście bezpłatne, bez ograniczeń, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Natomiast w płatnej biletowanej strefie koncertowej odbędą się trzy koncerty dziennie. Strefa zostanie specjalnie przygotowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.

Plan występów:

14 sierpnia
18:00-19:00 Kaśka Sochacka
19:30-20:30 BARANOVSKi
21:00-22:00 PlanBe

15 sierpnia
18:00-19:00 Sonbird
19:30-20:30 Ania Rusowicz
21:00-22:00 Baasch

Cena biletu: 49 zł za dzień i 55 zł w dniu koncertu, sprzedaż biletów – ebilet.pl.

Dodatkowo dla fanów festiwalu z całej Polski prowadzony będzie streaming na żywo z festiwalu na kilku kanałach, obejmujący m.in. rozmowy z wybranymi artystami. Relację będzie można oglądać na profil festiwalu na Facebooku, na profilach Facebookowych artystów występujących na scenie oraz na profilu „Gazety Wyborczej” na Facebooku.

Aktualne informacje o festiwalu publikowane są na https://www.facebook.com/olsztyngreenfest/.

Organizator imprezy: Agora S.A.
Współorganizator: Urząd Miasta w Olsztynie
Partner główny: Perła Browary Lubelskie
Partner merytoryczny: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS
Partner streamingu/realizacji wideo – Playlive
Patroni medialni: „Co Jest Grane 24”, Wyborcza.pl, Kino Polska Muzyka

Leave A Reply

Your email address will not be published.