ORBITA WIRU wraca z nową muzyką

ORBITA WIRU prezentuje teledysk do najnowszego utworu „Z innej beczki”, który jest pierwszym publicznym zwiastunem prac nad piątym albumem zespołu.


„Z innej beczki” porusza ważki temat pogłębiających się problemów w komunikacji międzyludzkiej, zanik kultury dyskursu i dialogu oraz agresję w debacie publicznej. Coraz mniej jest w nas empatii, a coraz więcej egoizmu i agresji. Coraz rzadziej jesteśmy w stanie wysłuchać krytyki na swój temat i z pokorą potrafią nawiązać twórczy dialog. Twórczy, bo zgoda buduje, a niezgoda… Najczęściej udajemy, że pewne słowa nie padły, zmieniamy sens rozmowy lub zakrzykujemy współrozmówcę. Takie sytuacje obserwujemy zarówno w życiu codziennym, jak i w debacie publicznej. Ta zła energia gdzieś się kumuluje i w pewnym momencie nastąpi eksplozja. Stąd nasz apel: wróćmy do sedna!– mówi Tomasz Serwatko, wokalista i gitarzysta zespołu.

 

 

ORBITA WIRU to trójka niespokojnych dusz poruszająca się między rockiem, metalem oraz alternatywą. Mają na swoim koncie cztery autorskie albumy, a pochodząca z ostatniego wydawnictwa kompozycja VooVoo „Nim stanie się tak”, mocna rockowa interpretacja znanego hitu, szczególnie przypadła do gustu słuchaczom. Niebawem zespół zakończy proces nagrań nowych utworów, które zamkną się w formę piątego albumu zespołu.


Profil na YouTube: https://www.youtube.com/user/OrbitaWiru
Profil na FB: https://www.facebook.com/orbitawiru
Profil na IG:
https://www.instagram.com/orbitawiru/
Sklep na Allegro:
https://allegro.pl/uzytkownik/S_A_F

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.