Otwarcie 22. MFF WATCH DOCS w KULTURALNEJ: Silent Psisko w szczytnym celu

2 grudnia 2022 r. startuje 22. MFF WATCH DOCS. Tego samego dnia odbędzie się impreza otwarcia Festiwalu. Zamiast imprezy silent disco, w Kulturalnej, będącej Oficjalnym Klubem Festiwalowym, odbędzie się… Silent Psisko. Podczas imprezy będzie prowadzona zbiórka na rzecz Fundacji Dla Szczeniąt Judyta.

Cafe Kulturalna od 18 lat angażuje się w ważne, twórcze, równościowe, inkluzywne i charytatywne inicjatywy, żeby pobudzać do zmiany i tworzyć lepszy świat. W tym roku po raz kolejny jest Oficjalnym Klubem Festiwalowym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS.
Ta edycja Festiwalu skupia się nie tylko na prawach człowieka, ale także zwierząt. Jednym z filmów w programie są „Adopciaki” w reżyserii Saskii Gubbels. Właśnie dlatego otwarcie Festiwalu przyjmie formę imprezy silent disco, ale z lekkim twistem: Silent Psisko!
Podczas Silent Psisko w Kulturalnej będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Dla Szczeniąt Judyta. To jedyna w Polsce fundacja opiekująca się szczeniętami. “Ratujemy życia najmniejszych psich przyjaciół, którzy w sposób tragiczny zostali potraktowani przez los. Bezdomne, porzucone, chore, wszystkie znajdą u nas swoją przystań, gdzie zostaną zaopiekowane, wyleczone oraz gdzie znajdzie im się domek – najlepszy ze wszystkich. Zajmujemy się również szczeniętami bardzo ciężko chorymi, po zapaleniach mózgu, z padaczką, z uszkodzonym rdzeniem kręgowym, niechodzące, niewidzące, niesłyszące, bez łapek, z różnymi wrodzonymi defektami. U nas znajdują przystań, miłość i opiekę” – czytamy na profilu Fundacji w serwisie Ratujemy Zwierzaki.

Silent Psisko odbędzie się w Kulturalnej (plac Defilad 1, Warszawa – wejście od strony Teatru Dramatycznego) w piątek 2 grudnia. Od godziny 21:00 będzie można wypożyczać słuchawki (płatność tylko gotówką, 25 zł/para, każda osoba może wypożyczyć maksymalnie 6 par), a impreza wystartuje o 22:00. Wieczór umilą: Fafik, Dj Saint Tropez oraz Sosia.

Partnerem imprezy jest Silent Disco Party. Szczegóły wydarzenia znajdziesz TUTAJ.
FUNDACJA DLA SZCZENIĄT JUDYTA strona internetowa | wspieraj Fundację
OBSERWUJ KULTURALNĄ
strona internetowa | Facebook | Instagram

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.