„Paranoja” – nowość od Oli Olszewskiej

Koniec z romantyzującym tonem! Ola Olszewska publikuje zdecydowany, gitarowy numer „Paranoja”, w którym śpiewa o kończeniu uporczywej relacji. Czy plan się powiedzie?

Posłuchaj w cyfrze

W „Paranoi” Ola Olszewska wytrwale stara się pożegnać związek: trudny, niepotrzebnie przeciągający się i wyniszczający. Dziewczyna, która próbuje zerwać kontakt z chłopakiem robi, co tylko może, aby pozbyć się wszelkich śladów jego obecności. Tylko czy na pewno robi to dobrze? Jeśli tak, dlaczego to cały czas wraca?

 

Ilustracją nowego singla jest wyprodukowany przez Mortvideo („Idę” Dominika Dudka, „Złości miłości” Wiktora Dyduły) teledysk.
Ola Olszewska – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, odkryta w programie “The Voice Kids”. Wokalistka tworzy w nurcie songwritingu, prezentując słuchaczom klimatyczne, romantyczne utwory, w których opowiada o relacjach i towarzyszących im emocjach. To, co wyjątkowe w twórczości Oli to forma przekazu. Nostalgiczne, bardzo delikatne i romantyczne melodie niosą teksty o zagubieniu, dojrzewaniu do zmian, miłości i poszukiwaniu siebie.
Na rodzimej scenie w podobnym nurcie tworzą m.in.: Kwiat Jabłoni, Kaśka Sochacka, Ania Dąbrowska, Ania Karwan, Natalia Szroeder czy sanah.   Ola skupia się obecnie na szlifowaniu warsztatu oraz komponowaniu i pisaniu kolejnych utworów, które zgromadzi na debiutanckim albumie.
Profil na TikToku. Subskrybuj na Youtube. Obserwuj na Instagramie. Odwiedź na Facebooku.
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.