2 sezon „The Bear” podano do spożycia

Długo czekaliśmy na 2 sezon, nagrodzonego, docenionego przez wielu krytyków i widzów, amerykańskiego serialu The Bear i oto jest!

Serial przedstawia historię młodego szefa kuchni, który zmaga się z postawieniem tytułowego baru, niegdyś prowadzonego przez jego zmarłego brata, „na nogi”. Poszukiwanie rozwiązań, które mają uwolnić od finansowych, zespołowych trudów i zmartwień, są też swoistą wewnętrzną podróżą głównego bohatera.

W 2 sezonie dowiecie się czy różnorodna ekipa charakterów na pokładzie The Bear odniesie upragniony sukces w postaci dobrze prosperującej, niezadłużonej, rozpieszczającej kubki smakowe klientów knajpy czy też nie. Jak również poznacie nowych bohaterów, którzy wprowadzą swoją obecnością świeżość do narracji tej historii. Gościnnie zobaczycie m.in. Willa Poultera czy Jamie Lee Curtis.

Serial jest oryginalną produkcją studia FX w reżyserii Christophera Storera w której występują: Jeremy Allen White (Carmy), Ebon Moss-Bachrach (Richie), Ayo Edebiri (Sydney Adamu), Lionel Boyce (Marcus), Liza Colon-Zayas (Tina), Abby Elliott (Sugar).

Od 2 sierpnia dostępny w Polsce na platformie streamingowej Disney+. W dniu premiery udostępniono wszystkie 10 odcinków.

ZWIASTUN:

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.