„Miłość mieszka pośród nas” – letni koncert André Rieu już wkrótce w kinach.

„Miłość mieszka pośród nas” to najnowsze widowisko muzyczne André Rieu przygotowane specjalnie na lato. Premiera będzie miała miejsce już 18 sierpnia we wszystkich kinach Helios.

Koncert André Rieu został zarejestrowany w Maastricht, rodzinnym mieście holenderskiego Maestro. Na wydarzenie co rok przyjeżdża 100 tysięcy miłośników muzyki, by doświadczyć niesamowite show. Tytuł „Miłość mieszka pośród nas” nawiązuje do ponadczasowego przeboju „Love Is All Around”. Piosenkę zna każdy fan kina, gdyż dzięki filmowi „Cztery wesela i pogrzeb” i wykonaniu grupy Wet Wet Wet, utwór stał się klasykiem muzyki filmowej.

Koncerty André Rieu to muzyczne spektakle, łączące w sobie klasyczne walce Johanna Straussa i inne gatunki muzyki poważnej oraz standardy muzyki rozrywkowej. Skrzypek jest znany z mieszania stylów muzycznych i dodawania do nich swoich autorskich wariacji. Ponadto na scenie będzie mu towarzyszyć Orkiestra Johanna Straussa, a także chór gospel, soliści i niespodziewani goście.

Szczegółowe informacje oraz zakup biletów na seanse z muzyką André Rieu w roli głównej dostępne są pod adresem: www.helios.pl/andrelove, w kinach sieci w całej Polsce oraz w aplikacji mobilnej.

*Dokonując zakupu z wyprzedzeniem można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.

Polecamy!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.