PAULA ROMA : Cześć, tu Złość

„Cześć, tu Złość” to nie tylko nowy, letni singiel od PAULI ROMY, ale przede wszystkim liryczna kontynuacja utworu „Cześć, tu Miłość” z debiutanckiej Ep-ki, która została doceniona przez rzesze fanów i środowisko muzyczne.


PAULA ROMA kolejny raz pokazuje, że bawi się formą oraz słowem kreując wyjątkowo emocjonalną, nierealistyczną wokalno-muzyczną przestrzeń. 

Po „Cześć, tu Miłość” Artystka ponownie postawiła na szali uczucia i tym razem na warsztat wzięła złość.

Uczucia, które żywimy na co dzień to w końcu spektrum od złości do miłości, zatem utwór spina klamrą kolejna opowieść” – Artystka o utworze.

Do utworu powstał dynamiczny klip, do którego PAULA ROMA współtworzyła scenariusz oraz scenografię. 

Największą gratką dla fanów Artystki jest spotkanie „miłości” ze „złością” w ostatnim ujęciu teledysku, co znakomicie sfilmował Mortvideo, a na zdjęciach uwieczniła Ola Bodnaruś

PAULA ROMA kontynuuje wyraźnie zaznaczony kierunek z debiutanckiego albumu współpracując również ze znakomitymi muzykami – Wojtkiem Traczykiem (bas) oraz Aleksandrem Orłowskim (perkusja)

Pozostaje również wierna w wyborze producenta i kolejny raz podjęła współpracę z wielokrotnie nagradzanym Jurkiem Zagórskim, z którym tworzy wyjątkowo zgrany kompozytorsko-producencki duet. 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.