Urodzinowe niespodzianki Radia Nowy Świat

„Dwie stolice na rocznicę. Smok Syrenkę bierze pod rękę”, czyli drugie urodziny Radia Nowy Świat

To nie jest stara Trójkato nie jest nowa Trójka, to jest Radio Nowy Świat” – tak prawie dwa lata temu Wojciech Mann zainaugurował działalność RNŚ. Za kilkanaście dni rozgłośnia  będzie obchodzić drugie urodziny.


Hasło przewodnie tegorocznych obchodów: „Dwie stolice na rocznicę. Smok Syrenkę bierze pod rękę” zobowiązuje, więc w sobotnie popołudnie w krakowskim Kinie pod Baranami odbędzie się spotkanie z Wojciechem Mannem, które poprowadzi Wojciech Bonowicz. Rozmowa odbędzie się z udziałem publiczności, a jej zapis będzie można zobaczyć i usłyszeć w urodzinową niedzielę po godzinie 12.00 na antenie i na stronie nowyswiat.online. To nie jedyny most łączący dwie stolice. Z Krakowa Dorota Segda i z Warszawy Wojciech Malajkat na antenie Radia Nowy Świat wyznają sobie… pewne uczucie podyktowane przez Michała Rusinka.

 

Także w sobotę rozgłośnia zaprasza na specjalne wydania „Szczytu Wszystkiego” (19.00 – 20.00) oraz „TIP TOP Listy” (20.00-22.00), które nadawane będą z namiotu ustawionego przed siedzibą Radia. Każdy będzie mógł zobaczyć, jak wygląda praca redaktorów.

Z soboty na niedzielę, od północy do ósmej rano, czeka Słuchaczy wyjątkowe wydarzenie – pierwsza nocna audycja nadawana na żywo, którą poprowadzi kilkunastu dziennikarzy RNŚ.

 

Będziemy łączyć się ze Słuchaczami z bardzo różnych stref czasowych, z którymi porozmawiamy o tym, jak mieszka się w innych krajach, co najbardziej lubią w nowym miejscu  i czego im brakuje, bo z pewnością nie naszego Radia – mówi redaktor naczelna Magda Jethon.

Niedzielę 10 lipca RNŚ rozpocznie „Urodzinowym Świtem” z Ksenią Maćczak (8.00-10.00). A od 10:00 „…halo, halo, czy Warszawa nas słyszy?”, czyli Wojciech Mann będzie łączył się z Grodu Kraka. Od 12.00 radiowcy zapraszają Patronów i Słuchaczy przed siedzibę rozgłośni przy ul. Ostrej 14 w Warszawie. Do 20.00 będzie możliwość podpatrzenia dziennikarzy – Jana Niebudka, Tomasza Raczka, Marcina Kydryńskiego, Katarzynę Kasię, Michała Nogasia – podczas prowadzonych przez nich audycji. To także okazja do spotkania się z innymi redaktorami stacji, m.in. z Wojciechem Malajkatem, Wojciechem Waglewskim, Piotrem Bukartykiem.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.