Bilety na koncert Erosa Ramazzottiego już w sprzedaży!

Włoski wokalista Eros Ramazzotti to niekwestionowana gwiazda europejskiej estrady. Artysta obecny na rynku od lat 80-tych ma na swoim koncie wiele doskonale znanych nam  przebojów,

Majowy koncert odbędzie się w ramach światowej trasy BATTITO INFINITO promującej nowy album artysty, który ukaże się już 16 września. Po 14 studyjnych albumach, wyprzedanych trasach koncertowych oraz niezliczonych nagrodach Eros Ramazzotti powraca z nowym materiałem celebrującym blisko 35-letnią karierę sceniczną. Nowy rozdział w twórczości rozpoczął się 10 czerwca, wraz z premierą singla. AMA, czyli pierwszy utwór zapowiadający BATTITO INFINITO (Universal), to wyraz najgłębszych uczuć oraz odwołanie się do najważniejszych wartości – wolności oraz miłości.

 

Eros Ramazzotti wraz zespołem wybitnych muzyków powróci do Polski po czteroletniej nieobecności. Podczas koncertu w Łodzi nie zabraknie najbardziej znanych i lubianych kompozycji z takich albumów jak „Dove c’è musica”, „Tutte storie” czy „Eros” oraz materiału z nadchodzącej płyty.

 

Bilety już dostępne do zakupu na eBiletEventim oraz ramazzotti.com

 

Patronami wydarzenia są: Wirtualna Polska, Łódzkie Centrum Wydarzeń, AMS oraz Radio Złote Przeboje.

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.