Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Piątkowe spotkania z gitarą – Guitarsstreet Production

W jaki sposób możemy określić dobrze zakończony tydzień? Dobrym piątkowym koncertem. W każdym mieście mamy więcej lub mniej możliwości uczestnictwa w świetnie oprawionym muzycznym wydarzeniu. Możemy udać się do filharmonii, opery lub na koncert rockowy w klubie muzycznym. Możemy wybrać się do małej kawiarni w centrum miasta i odpoczywać,  przy dźwiękach gitary elektroakustycznej.

31 lipca br. w „Art. cafe pod pretekstem” w Wałbrzychu odbył się koncert duetu wokalno – instrumentalnego Guitarsstreet Production, w skład którego wchodzą wokalistka i skrzypaczka Katarzyna Falkowska oraz gitarzysta Bartosz Domagała.

Zgromadzonych gości zaszczycili świetnymi interpretacjami znanych standardów muzyki jazzowej. Mogliśmy usłyszeć także te starsze i współczesne przeboje muzyki rozrywkowej naszej rodzimej produkcji, jak i wielkie klasyki zagranicznych kompozytorów.

Polecam z całego serca wybranie się na koncert tej dwójki. Ich muzyka to przede wszystkim niesamowite odprężenie- fantastyczny głos Kasi działa wyjątkowo uspokajająco. W sam raz na odpoczynek po ciężkim tygodniu 🙂

klik

Teledyski!

 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: