Piąty album blackbear „everything means nothing” dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych!

Album został napisany i wyprodukowany przez blackbeara. „everything means nothing” to zestaw 12 popowych kawałków z uzależniającymi melodiami oraz tekstami, z którymi nie sposób się nie utożsamić. Gwiazdor jak mało który artysta w swoim pokoleniu potrafi uchwycić emocje oraz bolączki dorastania w świecie zdominowanym przez media społecznościowe.

Na wydawnictwo trafiły m.in. utwory „queen of broken hearts” oraz wieki przebój „hot girl bummer”, który dotarł do 11. pozycji Billboard Hot 100 i przekroczył miliard streamów na całym świecie. Na płycie gościnnie pojawiają się Lauv, w utworze „if i were u”, Trevor Daniel w „clown” oraz Marshmello w roli producenta „half alive”.

blackbear zdobył rozgłos w połowie dekady 2010. Słuchacze i dziennikarze zainteresowali się artystą dzięki przełamywaniu ograniczeń gatunkowych oraz sprytnej mieszance hedonistycznego podejścia z maniakalnym humorem i głębokimi, szczerymi emocjami w tekstach. Chwytliwa hybryda popu, alt-R&B czy hip-hopu zapewniła gwiazdorowi złote wyróżnienia za „digital druglord” z 2017 oraz „ANONYMOUS” z 2019 (36. pozycja na Billboard 200). Jego największym hitem, poza „hot girl bummer”, jest niewątpliwie „do re mi” (podwójna platyna w USA). Niezwykle kreatywny muzyk ma na koncie współpracę m.in. z Pharrellem Williamsem, Linkin Park czy Justinem Bieberem nad singlem „Boyfriend”. Jak przyznaje sam artysta, jego celem jest „zainspirowanie wszystkich do tego, by nie mieli ochoty przepraszać za to, kim są”.

Źródło: Universal Music Polska

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.