Po 5 latach od „Epki” Misia Furtak wraca z solową płytą.

Singiel "Nie zaczynaj"

Artystka, która znana jest ze swojej twórczej natury, powraca z krążkiem „CO PRZYJDZIE?”. Premiera będzie miała miejsce 25.01.2019 roku. Pierwszym singlem, który zapowiada album, jest „Nie zaczynaj”, którego można już słuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Piosenkę znajdziecie tutaj: http://smarturl.it/MisiaNieZaczynaj

„Nie zaczynaj” otwiera płytę. To jedna z pierwszych piosenek, nad którą zaczęłyśmy pracować z Hanią Raniszewską na podstawie napisanych przeze mnie szkicunków. To piosenka mocna i delikatna zarazem. Nie ma w niej złości, krzyku. Jest siła, ale i subtelność. Myślę, że to dobrze oddaje atmosferę całej płyty. – Misia Furtak

Misia Furtak to wokalistka i basistka, razem z zespołem Très.B laureatka Paszportu Polityki w kategorii muzyka popularna i Fryderyka w kategorii debiut roku. Solo jako Misia Ff uhonorowana m.in nagrodą miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego za wydaną w 2013 roku płytę „Epka”. W październiku 2015 ukazał się debiutancki singiel duetu Ffrancis, który współtworzy wraz z Piotrem Kalińskim (Hatti Vatti). W 2016 roku wystąpiła na płycie Wojtka Mazolewskiego „Chaos pełen idei”, a płyta otrzymała status złotej. Aktywna także jako dziennikarka: prowadziła m.in audycję autorską w Polskim Radiu RDC.

Leave A Reply

Your email address will not be published.