Premiera EPki Bring Me The Horizon „POST HUMAN: SURVIVAL HORROR”

To jedna z najbardziej energicznych rockowych grup z Wielkiej BrytaniiBring Me The Horizon wydali dzisiaj EPkę „POST HUMAN: SURVIVAL HORROR”, do której rozbudzili oczekiwania ostatnimi singlami. Pierwsze dwa utwory z EP – „Parasite Eve” oraz ostatnio wydany „Obey”, w którym gościnnie udzielił się brytyjski piosenkarz YUNGBLUD, zyskały pozytywne opinie krytyków oraz zgromadziły razem ponad 115 milionów odtworzeń i wyświetleń. Tydzień temu zespół wydał także utwór „Teardrops”. Gościnnie na EP-ce „POST HUMAN: SURVIVAL HORROR” usłyszeć można BABYMETAL, Nova Twins i Amy Lee z Evanescence.

Bring Me The Horizon to jedna z najbardziej energicznych rockowych grup z Wielkiej Brytanii. W 2019 roku wypuścili swój szósty album „amo”, który zadebiutował na 1. miejscu w 17 krajach i został okrzyknięty jednym z najbardziej oczekiwanych albumów w 2019 roku przez magazyn Billboard. Dzięki „amo” zespół zdobył swoją drugą nominację do nagrody Grammy w kategorii „Najlepszy Rockowy Album”, a utwór „MANTRA” został wyróżniony w kategorii „Najlepsza Rockowa Piosenka”. Bring Me The Horizon sprzedali ponad 4 miliony płyt na całym świecie, grali koncerty w 40 krajach w tym na The Forum w Los Angeles oraz na Glastonbury Festival w 2016 roku. Ich album „That’s The Spirit”  pokrył się platyną i znalazł się na drugim miejscu listy przebojów magazynu Billboard w Stanach Zjednoczonych. Zespół może się pochwalić miliardem wyświetleń swoich teledysków na YouTube.

Źródło: Sony Music Poland

1 Komentarz
  1. […] to kolejna zapowiedź debiutanckiej EPki Dawida Tyszkowskiego, która ukaże się już 10 czerwca 2022 roku. Minialbum zatytułowany będzie […]

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny